Wpis z mikrobloga

#kino #film #gownowpis #jenniferlawrence

Obejrzałem właśnie Czerwoną Jaskółkę.
Pomysł na główny wątek jest niby prosty, ale ładnie osadzony na postaciach w filmie i świetnie poprowadzony według mnie. Dawno nie wysiedziałem tak grzecznie całego seansu.
Wielki plus dla Jennifer Lawrance za rolę, nie pamiętam żeby kiedyś grała tak odważnie i zdecydowanie swojej postaci. Widziałem że film często był porównywany z Igrzyskami Śmierci, ale ja bym powiedział że to bardzo nietrafione zestawienie.
Może kwestia wprawy aktorki i paru lat na ekranie.

Sam film ma taki typowo thrillerowy wydźwięk. Świetna odskocznia od zasranych żarcikami ekranizacji komiksów o superbohaterach. Jest poważny, ciężki i krwisty. Różowa czasem się krzywiła bo rating R nie został dodany dla beki. Na myśl przychodzi mi tu może legendarny Leon zawodowiec, chociaż pewnie część kinomaniaków się obrazi za to porównanie XD
No i nie brakuje w nim przemocy i krwi. Jest i miejsce na nieco nagości, ale biorąc pod uwagę biografię Dominiki no i sam efekt jej przedstawienia myślę że nikt nie poczuje się zgorszony. Jest to jedynie wstawka z rodzaju absolutniej konieczności, a nie produkcja brazzers czy innego Vegi #pdk

Jeśli ktoś się waha to polecam serdecznie.
opo92 - #kino #film #gownowpis #jenniferlawrence 

Obejrzałem właśnie Czerwoną Jask...

źródło: comment_NkjxE4KAMLGHp2vS661DgTztXFUPDGXs.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach