Wpis z mikrobloga

  • 0
@xDrope ten pierwszy jest mega duży, przymierz w jakimś sklepie bo jest kawał zegarka. Jak chcesz dla szpanu to pierwsze. Jak dla funkcji i wygody to drugi :-)
  • Odpowiedz
@Modnar: za późno ( ͡ ͜ʖ ͡) mam tego ga100, ale kusi 5600bb. Wcześniej nie miałem tego problemu, bo 5600bb stał po 600zł, a teraz jak są po 300 to nie wiem który wybrać.

@TankDriver: ten ze wskazówkami też ma swój autyzm(brak lumy, podświetlenie XD, rozmiar spory), ale nie wiem czy nie chcę wymienić ga100 w afekcie

@lkjhgf: Wiem, mam (
  • Odpowiedz
  • 0
@xDrope ja 5600 też mam w planach tylko za granicą wezmę bo kosztuje chyba że 40 $ na Amazon. To już wogole bajka. Najmniej wizualnie rzucający się w oczy z gshock
  • Odpowiedz
@xDrope Skoro masz już ga100 i lubisz gskocki to weź 5600bb. Dla odmiany. A jak już go kupisz to napisz recenzję na mirko bo sam kiedyś myślałem żeby go kupić. ( )
  • Odpowiedz
@lkjhgf: to sprawdź, bo shipping+tax daje 68$ XD czyli tyle co w Polsce

@Modnar: kurde nie wiem. GA100 raczej na pewno sprzedam, ale zastanawiam się czy potrzebny mi gshock i czy jakiś inny nie będzie fajniejszy.
  • Odpowiedz
@lkjhgf: bullbar to klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej wygląd, ale zdania są podzielone. Dodatkowo są adaptery do pasków nato pic rel. Adaptery + przesyłka 75zł, ale uwaga, znalazłem model DW-5600BBN-1ER, który normalnie ma adaptery i porządne nato na brytyjskim amazonie za około 300zł po wszystkich vatach i szipingach ( ͡ ͜ʖ ͡) dobre promo + gwarancja amazonu lepsza niż czegokolwiek.
xDrope - @lkjhgf: bullbar to klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej wygląd, ale zdania są podziel...

źródło: comment_ymeD0ZYfdQYuz1K0UlCHFatVvaK6gfqN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@xDrope kurcze nie mogę ogarnąć tego zachwytu nad paskami NATO. W sumie nie miałem jeszcze ani jednego to może przez to. Ale ten motyw co podałeś i wrzuciłes okazję całkiem spoko. Jeszcze do tego zegarka pasuje jak ulał. Chyba mam kolejną rzecz na wish liście :-P
  • Odpowiedz
@lkjhgf: z nato to trzeba trafić :D to połączenie z g-shockiem, które chodziło mi po głowie od 1.5 roku było dla mnie absolutnym zaskoczeniem, że to "gra". Natomiast drama toczyła się o te adaptery nieszczęsne, bez których średnio to wygląda.
  • Odpowiedz