Wpis z mikrobloga

Problem z dziewczyna,
Witam mialem dziewczyne 4 lata zwiazek na odleglosc 400 km
Ostatnie 2 miesiace ciagle klotnie poniewaz bylismy daleko ktorego dnia pojawil sie inny, ona powiedziala co jest miedzy nami zle a on zaczal ponizac mnie w jej oczach, sam zas sie wywyzszal i w ten sposob zrobil ze mnie w jej oczach gowno a sam zostal cudowny co jest oczywiscie nie prawda.
Chlopak jest zwyklym idiota ktorego zjadam pod kazdym wzgledem moze poza gra aktorska.
Do tego typek ten to zwykly pedofil ktory w wieku 20x lat podrywa 14 latki aby uprawiac z nimi seks co prawda nie udaje mu sie ale sam fakt...
Aktualnie moja milosc z ktora planowalem razem zamieszkac w tym miesiacu i sie oswiadczyc jest z totalnym idiota.
Jak sprawic aby zauroczenie przestalo zaslaniac jej oczy i wrocila do chlopaka ktory jest szczery a nie do oszusta ktory klamie jak z nut?
  • 29
  • Odpowiedz
@Kawrat: serio chcesz żeby wróciła do Ciebie dziewczyna która cztery lata skreśliła przez kilka kłótni w dodatku zostawiając Cię przy tym dla jakiegoś pierwszego lepszego kolesia, Mireczku szanujmy się, odpuść a zobaczysz że za jakiś czas sama będzie chciała wrócić. Wtedy każ jej #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kawrat: Stary, nie ma dobrych związków na odległość. Pogódź się ze stratą, dziewczyna sama musi przejrzeć na oczy.

Do wszystkich #!$%@?ących, że związki na odległość mogą wyjść - albo macie spaczone pojmowanie więzi z drugą osobą i bliskości (i nie chodzi tylko o seks) albo macie kilkanaście lat i doświadczenie w związkach było przelotną miłostką i do tego platoniczną.
  • Odpowiedz
@Kawrat: miałem to samo. 200 km i 5.5 roku. Wybrała gościa który jej remontował pokój, a wygląda jak mieszanka wysuszonego rolnika z pola, pijaka spod GSa i zbieracza puszek. No ale prawił jej w porównaniu do mnie dużo komplementów. Jak sama nie będzie chciała wrócić (jeśli byś powrót zaakceptował) to daj se siana. W razie czego priv.
  • Odpowiedz