Wpis z mikrobloga

Problem z dziewczyna,
Witam mialem dziewczyne 4 lata zwiazek na odleglosc 400 km
Ostatnie 2 miesiace ciagle klotnie poniewaz bylismy daleko ktorego dnia pojawil sie inny, ona powiedziala co jest miedzy nami zle a on zaczal ponizac mnie w jej oczach, sam zas sie wywyzszal i w ten sposob zrobil ze mnie w jej oczach gowno a sam zostal cudowny co jest oczywiscie nie prawda.
Chlopak jest zwyklym idiota ktorego zjadam pod kazdym wzgledem moze poza gra aktorska.
Do tego typek ten to zwykly pedofil ktory w wieku 20x lat podrywa 14 latki aby uprawiac z nimi seks co prawda nie udaje mu sie ale sam fakt...
Aktualnie moja milosc z ktora planowalem razem zamieszkac w tym miesiacu i sie oswiadczyc jest z totalnym idiota.
Jak sprawic aby zauroczenie przestalo zaslaniac jej oczy i wrocila do chlopaka ktory jest szczery a nie do oszusta ktory klamie jak z nut?
  • 29
  • Odpowiedz
@Kawrat: Standardowy podryw na rycerza. Pewnie nic nie zrobisz bo ona już dawno sprzedana. Musiałbyś #!$%@?ć jakiś kretynizm rodem z komedii romantycznej, a i tak odzyskasz kobitę, która daje się urobić debilowi i trikom z filmów ;) Olej to, niech się nauczy na swoich błędach, a jak wróci na czworaka to powiedz żeby spadała :)
  • Odpowiedz
Juz wolalbym zebyscie sie tym pedofilem zajeli bo ja mam daleko i szkoda mi czasu na debila a jej nie chce robic zadnych przykrosci.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kawrat Domyślam się, że to boli, ale nie trać na Nią czasu. Po tak długim czasie jeśli laska przestała Ci ufać i poszła do jakiegoś typa, który jej zniszczył Twój obraz, który długo budowałes to prędzej czy później mogłoby się to powtórzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Po prostu chodzi mi o to ze wlozylem w ten zwiazek 4 lata i jest mi tego czasu bardzo szkoda zwlaszcza ze wiekszosc czasu bylo miedzy nami cudownie uwazam ze bylbym w stanie wybaczyc blad jezeli nie doszloby miedzy nimi do zbliezenia kazdy popelnia bledy i byc moze nauczylo by ja to czegos.
  • Odpowiedz
@Kawrat: macie 14 lat i chcieliście zamieszkać razem, a ona cię zostawiła dla pedofila? #!$%@?, ta historia, to jest gotowy scenariusz na oskarowy hit, tylko ktoś musi być murzynem, albo chociaż rybą, byle nie karasiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kawrat: jesteś #!$%@?, to już jest spalona ziemia. Nawet jak do Ciebie wróci to masz jak w banku, że kiedyś jeszcze #!$%@? Ci podobny numer. Miej do siebie szacunek.

Po prostu chodzi mi o to ze wlozylem w ten zwiazek 4 lata i jest mi tego czasu bardzo szkoda

No chyba, że tak... No to działaj, walcz o nią. Za 10 lat będziesz płakał, że #!$%@?ła Ci ten numer ponownie
  • Odpowiedz