Wpis z mikrobloga

pomoglby ktos w wyborze banku?
za miesiac 18 lat koncze, wiec jakies konto dla mlodych
zalezy mi na jak najtanszym prowadzeniu konta, najtanszych wyplatach z bankomatow (w sumie na chwile obecna glownie krajowe, fajnie jakby te bankomaty w planet cash byly za darmo), no ogolnie wszystko najtaniej jesli chodzi o takie korzystanie z bankowosci na codzien, zadne pozyczki czy kredyty
ogolnie nie musza byc konkrety, ale chociaz polecenie jakiejs oferty, ja sobie obczaje szczegoly
#banki #bankowosc #kiciochpyta #bank
  • 17
@desppero: Ja mam w Millenium już 1,5 roku to konto i w sumie polecam. Na początku nawet trochę zwracają za płatności kartą (nie wiem ile dokładnie, mi wychodziło około 25zł/msc). Poza tym sam BOK działa ok, aplikacja działa bardzo fajnie.
@D_anonek: polecam BZWBK o ile jesteś otwarty na nowoczesną bankowość i nie masz nic przeciwko wypłatom z bankomatu Blikiem (apk banku na smartfonie) a nie kartą, płaceniu w sieci kartą a nie polskimi szybkimi przelewami (płatne 50gr). WBK ma świetną apkę mobilną, częste fajne oferty dla obecnych klientów typu zgarnij 50zł za kilka płatności aplikacją banku.
@D_anonek , zapraszamy do nas! Nasze elastyczne i innowacyjne Konto Jakie Chcę powinno spełnić Twoje wymagania ( ͡º ͜ʖ͡º) Konto jest bezwarunkowo bezpłatne, cała obsługa konta odbywa się przez internet, w zależności od ustawień konta ustawiasz również wszystkie opłaty oraz co miesiąc możesz zmienić warunki prowadzenia konta na takie, jakie Ci akurat odpowiadają. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dokładniej na: https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-jakie-chce/konto-jakie-chce.html