Wpis z mikrobloga

B. 29 Poznań

Zgłoszenie nr 234 z dnia 2018-03-03 19:09:54

Imię: B.
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań
Kim jestem?
Jestem B. i mieszkam w Poznaniu. Studia na PP skończyłam jakiś czas temu i realizuję się zawodowo w tym czym się wyuczyłam. Umiem się sama utrzymać, mam własne zdanie, bywam zbyt dumna. Lubię pomagać innym, czasem za bardzo ufam ludziom. Jestem punktualna aż do bólu, a cierpliwość nie jest moją mocną stroną. Dzieci brak, jest za to gruby koteł.

Wygląd
Typ chłopczycy, krótkie, ciemne włosy, wzrost 163cm, kilka tatuaży, kilka nietypowych kolczyków w uszach. Czasem kieckę założę, ale częściej spotka się mnie w jeansach. Hur dur dur, nie będę nikogo oszukiwać, szczupła nie jestem tyle w temacie.

Zainteresowania
W wolnych chwilach pochłaniam seriale i horrory, spotykam się ze swoją familią (bo rodzinne ze mnie stworzenie), ostatnio wkręciłam się w Escape Roomy. Trochę żegluję (po morzu, jeziora mnie nie kręcą aż tak), jeździłam na motocyklu ale jestem w tymczasowej 'hibernacji', lubię wszelkie tematy DIY.

Czego oczekuję?
Kogoś z kim da się sensownie pogadać, wyjść do kina, knajpy, ER, na jakiś koncert. A jak zaiskrzy to w ogóle byłoby gicior. Ale na ten moment zwyczajnie brakuje mi chociażby kogoś komu mogłabym powiedzieć co u mnie i nawet by go to interesowało.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Powiedziałabym, że każdy dzień w którym mogłabym się budzić i zasypiać obok drugiej połówki byłby idealny. Ale żeby nie było nudno to obudzić się w namiocie w jakiejś głuszy z widokiem na zjawiskowy wschód słońca z drugą połówką u boku to byłaby petarda wśród idealnych dni.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - tak, kościelny, w tej kwestii jestem jednak tradycjonalistką
Dzieci - chcę, może nie teraz już, ale z pewnością w jakiejś realnej przyszłości
Używki - alkohol od czasu do czasu, nie palę, ale jestem to względnie tolerować, narkotyki - nie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonypoznan < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

źródło: comment_Sn41fSgypKg9KSZoA4T61eDTVIUpucRb.jpg
  • 2