Wpis z mikrobloga

Hej, mam problem z #iptv w #kodi ( wołam @kodiwpigulce_pl ) od jakiegoś tygodnia.
Wtyka PVR IPTV Simple Client jakby w ogóle nie próbowała zaciągać listy kanałów z podanego adresu URL. (nie widać tego powiadomienia nawet, co zwykle jest przy odświeżaniu listy).

Stało się tak jednocześnie na dwóch #tvbox które mam, aż zainstalowałem Kodiego na świeżutkim Windowsie na laptopie, odpaliłem wtykę, skonfigurowałem - i to samo. Brak reakcji ze strony wtyczki.

Otworzenie listy w VLC działa bez problemu i kanały działają - także listy nie ma co obwiniać - jest w porządku.

Strzelam, że skoro na 3 instalkach jest to samo to problem jest globalny i ktoś już jakieś rowiązanie ma :)

Za działające rozwiązanie mogę oddać kod -20 PLN na #pysznepl
  • 11
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Gdzie dokładnie logów szukać? Czyszczenie raczej nic nie pomoże, skoro padło jednocześnie na dwóch urządzeniach + nie działa na świeżej instalce na świeżym kompie.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: Btw oglądałem kilka dni temu Solitary Man - takie średnie, dokładnie jak oceny na imdb/filweb. Liczyłem, że może coś niedocenionego, ale jednak nie :P Ale pasowała rola Douglasowi, na którego trochę smutno patrzeć jak się starzeje. Dla mnie zawsze będzie wyglądać jak w Falling Down.
  • Odpowiedz