Wpis z mikrobloga

Nie mam sił do tego kompa, w cs:go czy innych grach mam po 30-50fps, gdzie znajomy z podobną konfiguracją wyciąga 300-400. Robiłem format, od nowa stery, wyłączony V-sync, nagrywanie ekranu w Xbox, nic nie pomaga, sprzęt:

procesor intel core i7-6700k 4.0Ghz 8mb,
plyta MSI Z170A Gaming M3,
pamiec corsair vengeance LPX DDR4 2x8GB 3200Mhz,
karta GTX1070 Founders Edition 8GB,
dysk SSD samsung 256 PCIe 3.0

dodam, że oculus rift śmiga bardzo dobrze, więc to raczej nie wina karty...

Dodatkowo dla osoby, która pomoże mi rozwiązać problem, przekaże 50zł w bitcoinie/ethereum a więc #rozdajo xD
#pcmasterrace #komputery #serwispc #pomocy
tfbeen - Nie mam sił do tego kompa, w cs:go czy innych grach mam po 30-50fps, gdzie z...

źródło: comment_lM7ZoTz1JMaCLD2lCbU13jbNBWKcVX2G.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@tfbeen: czy Ty przypadkiem nie wpiąłeś jakimś cudem tej karty do złego portu PCI, w sensie nie do PCIexpress x16? Moja 1060 6GB w stanie spoczynku ma 1500/3800mhz. U Ciebie to wygląda jak karta w trybie ekstremalnego oszczędzania energii
  • Odpowiedz
@tfbeen: ściągnij aide i zapuść jest testa, co z tego że masz afterburnera jak on pokazuje tylko historie temperaury.
W aidzie będzie wszystko, łącznie z taktowaniami.
  • Odpowiedz
@tfbeen: tego afterburnera odpal w trakcie jak masz odpalonego CSa.
Przede wszystkim nie przejmuj się - monitor może być do integry podłączony - w trybie renderowania GTX możesz mieć i 10 kart graficznych i tylko ona będzie renderować. Reszta posłuży jako dodatkowe porty. Tak to działa od kilku lat już.
To co jest ważne to z jakiego urządzenia renderującego korzysta CS:GO. Możliwe, że tam w ustawieniach wybrało i zapisało iGPU
  • Odpowiedz
@tfbeen: Generalnie jak to to to przekaż hajsy na schronisko dla piesków i wstaw tutaj fotkę przelewu:
1. Otwórz panel sterowania i odnajdź nvidia control panel
2. Select program to customize > Add...
3. Znajdź ścieżkę do CS:GO (znajdziesz to w ustawieniach gry na steamie)
4. Select prefered card for this application.
5. Wybierasz GTX 1070. (high performance
  • Odpowiedz