Wpis z mikrobloga

@mafi20: Masz w Internecie taki program do wyłączenia tego wszystkiego np. Ashampoo AntiSpy. W sumie wiele takich programów jest, ale czy faktycznie blokują to nie jestem pewien :D
@Dox3l: no właśnie. Ta paranoja przed podglądałem zwykłego kowalskiego przez M$ albo inne CIA to jest jakaś makabra XD paru typa siedzi i ogląda miliony ryjów bo "zbierają dane".

Jak chcą to i tak wezmą co chcą, a głupie suwaki w windowsie nie zadziałają bo mogą być tylko atrapą. Ale spokój psychiczny tych co wszystko wyłączają najważniejszy :D
Poczytaj jak istotne rzeczy będą o Tobie wiedzieć jak olejesz sprawę


@wysek071: Które to te istotne? XD Ile razy dziennie kompa włączam, ile razy restartuje? Ile razy coś instaluje/odinstaluje/włącze? XD Chętnie sam poznam te statystyki. Co jeszcze o mnie M$ będzie wiedział? XD

jakieś konkrety podasz czy tylko podsyłasz mi artykuł z komputer świata, gdzie 3/4 tekstu to jak zmarnować dwa dni na pozorną ochronę przed nic nieznaczącym szpiegowaniem M$? (
@leesiuu:

" Mowa jest o przesyłaniu takich danych jak imię i nazwisko użytkownika, jego adres e-mail, historię przeglądanych stron a nawet zachowanie użytkownia w sieci, jego zwyczaje, informacje o rozmowach telefonicznych, SMS-ach, używanych aplikacjach, urządzeniach i używanych ustawieniach "

"Jednak tego jest znacznie więcej - Windows wykorzystuje również funkcję rejestracji głosu aby ulepszyć algorytmy zamieniające mowę na tekst"

"Microsoft może teraz przeszukiwać dysk użytkownika a gdy znajdzie jakieś nieoryginalne oprogramowanie,
"Microsoft może teraz przeszukiwać dysk użytkownika a gdy znajdzie jakieś nieoryginalne oprogramowanie, może je po prostu zablokować "


@wysek071: TA XD

"Jednak tego jest znacznie więcej - Windows wykorzystuje również funkcję rejestracji głosu aby ulepszyć algorytmy zamieniające mowę na tekst"


Podejrzewam, że ni #!$%@? nie potrzebują mojego głosu żeby mnie stalkować, a tylko po to żeby Cortanę czegoś nauczyć.

imię i nazwisko użytkownika, jego adres e-mail, historię przeglądanych stron a nawet