Wpis z mikrobloga

  • 1
@Tarec ten samochód ze zdjęcia nie jechał 110. Wiem, że dyskusje w internecie nigdy nie mają sensu ale jak już mamy rozmawiać to mówmy o tej sytuacji o której jest wpis, nie o innych. Ja mówię o Holowczycu a to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego.
Wiem po co są ograniczenia, wiem, że muszą być takie a nie inne żeby pasować właśnie pod przeciętnego Kowalskiego, być może ktoś kto jeździ dobrze
  • Odpowiedz
czy spowodował wypadek? Hołek będzie jechał bezpieczniej 160 niż ty 40


@sEB-q: sugerujesz, że Hołowczyca obowiązują inne zasady fizyki, np. przy hamowaniu gdy ktoś wybiegnie na jezdnię, niż pozostałych kierowców?
  • Odpowiedz
Hołek będzie jechał bezpieczniej 160 niż ty 40.


@sEB-q: Masz rację, stawiajmy go ponad prawem ʕʔ
Może jakiś test będzie w przyszłości? Potrafisz przejechać ten tor w mniej niż 2 minuty - możesz nie zważać na reguły które obowiązują wszystkich!
  • Odpowiedz
co do Kuliga to nie był jego błąd.


@mulak: Kodeks ruchu drogowego się z Tobą nie zgadza, a obowiązki dróżniczki nijak nie uchylają obowiązków kierowcy.

Art. 28. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu kolejowego oraz przejeżdżając przez przejazd, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Przed wjechaniem na tory jest on obowiązany upewnić się, czy nie zbliża się pojazd szynowy, oraz przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności, zwłaszcza jeżeli wskutek mgły lub z innych
  • Odpowiedz
@Ooczko: ok, to Hołowczyc ma podniesienie limitu do 120 w zabudowanym. Ile dla Kubicy? Minimum 150 bo on do wyższych prędkości przyzwyczajony.
  • Odpowiedz
@neib1: Po komentarzach widać, że samochodowe zapalenie mózgu jest silnie rozprzestrzenione w narodzie. Wystarczy, że na drodze pojawi się jakaś nieoczekiwana przeszkoda, jakiś pieszy może przechodzić przez jezdnię nie spodziewając się, że szybki, ale bezpieczny #!$%@? dwukrotnie powyżej limitu i tragedia gotowa. Zero wyobraźni. Zabierać prawa jazdy, bo widać, że z niektórymi po dobroci się nie da. A na tej konferencji pewnie #!$%@?, że pieszy ma nosić 300 odblasków przez cały
  • Odpowiedz