Wpis z mikrobloga

Wg mnie wszyscy przesadzacie,ok to prawda,że klub gra poniżej oczekiwań 6 miejsce mówi samo za siebie,ale dzisiejszy mecz i przegrana w finale Carling Cup-zdarza się...
Nie jesteście sprawiedliwi wobec Wengera,tak samo jak dziennikarze-zobaczcie wszyscy mówią Guardiola pierwsze trofeum!Wow!Jakie to trofeum?Puchar Myszka Miki jak niektórzy z Was go określają. Wenger wygrał FA Cup to zdecydowanie bardziej prestiżowy puchar i mam wrażenie,że wielu dziennikarzy i kibiców tego nie odnotowało tak jak tego sukcesu Guardioli. Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz,jak dla mnie wygrało City bo zadecydowały umiejętności indywidualne takich zawodników jak Sane,Bernardo Silva. "Zwalnianie Wengera za dziś" wg mnie jest nieporozumieniem.Arsenal miał swoje okazje zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie,czego zabrakło?Szczęścia?Umiejętności piłkarzy?Ciężko powiedzieć przyszły gwiazdy Aubameyang,Lacazette oni mieli rozwiązać problem skuteczności.Nie rozwiązali.Nie mówie że nie potrzebna jest zmiana na stanowisku trenera ale oddajcie cesarzowi co cesarskie.DZIŚ Arsenal nie wygladał AŻ TAK JAK POKAZUJE WYNIK.
#arsenal
pawelsacewicz - Wg mnie wszyscy przesadzacie,ok to prawda,że klub gra poniżej oczekiw...

źródło: comment_qQ27aPtH0mkmZFuTFbYT3VvBf0p3nLj7.jpg

Pobierz
  • 10
@pawelsacewicz: Spuścili z tonu,ale to nie jest klub,który nie lubi strzelać...Ile strzałów celnych miało City w pierwszej połowie 4?I były z tego 3 bramki.Przed pierwszą bramką to Arsenal był drużyną dominującą i ogólnie mam wrażenie,że w pierwszej połowie to Arsenal grał a City strzelało...Futbol
@pawelsacewicz: Inną sprawą jest to,że ludzie są kompletnie nie sprawiedliwi wobec Wengera. Guardiola odpadło z FA Cup-u tracąc tym samym szanse na potrójną koronę i to z kim?Wyobrażacie sobie nagonkę na Wenger out po porażce z drużyną tej klasy?A nie tak już kiedyś było i wszyscy krzyczeli wenger out.
@pawelsacewicz: To koniec, bo Wenger stracił piłkarzy, żaden z piłkarzy nie gra dla niego i już mają kompletnie wywalone. Może i Wenger źle taktycznie nie ustawił zespołu na oba mecze z City, ale nie potrafił zmusić do większego zaangażowania i koncentracji przez 90 minut, nie jest w stanie już ich zmotywować, spójrz jak w przeszłości zespół się spinał na końcówki sezonu po LM, w tym tego nie widzę. Poza tym skoro
@Pustulka: Dla mnie śmieszne jest to jak długo był trzymany. Jeśli nie ma efektów, sukcesów przez 3, no max 5 lat to koleś był od wymiany i tyle. Żadnego gadania, że przez 5 lat 4 miejsce. Owszem silna liga, mocni rywale, ale to klub z kasą i potencjałem.
Arsene stracił pomysł, wypalił się. Powinien się przyznać do tego. Przypuszczam, że po zmianie klubu z nowym szło by mu wiele lepiej z
@fi9o:
W latach 2005-2015 robił z tą druzyną co mógł przy ich ówczesnym budżecie. Ale nagle dostał kasę, dostał nawet niezłych zawodników, a jednocześnie stracił jakikolwiek kontakt z bazą.
@Ragnarokk: Owszem, ale to było za mało jak widać. I o ile wcześniej miał kogoś za sobą to teraz wydaje mi się, że powoli zostaje sam bez nikogo. Powinien odpuścić. bądźmy wdzięczni za to co zrobił, wspominajmy najlepsze chwile, ale czas rozłąki nieubłaganie nadchodzi.