Wpis z mikrobloga

@KamDG: mówiła to na ucho a słychać jakby do mikrofonu szeptała, zresztą wiadome że chciała aby cała Polska to usłyszała - zaraz za kadrem na górze pewnie jest mikrofon dźwiękowca, taki włochaty xD
  • Odpowiedz
@KamDG: Ta laska była jakaś jebnięta. Zero szacunku do kogokolwiek. Śmieje się z typa, który zapieprza dużo ciężej niż ona, gwiazdeczka. Do tego chciała być śmieszna, a wyszło żałośnie.
Nie oglądałem do końca, ale mam nadzieję, że ją #!$%@? z knajpy i matka jej nie przywróci znów.
Niech szczeka gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
@szuleer: swego czasu każdy pracownik chodził z wpiętym mikrofonem, takim małym przenośnym. Takie były warunki uczestnictwa programu. Stąd czasem były nagrania zza zamkniętych drzwi czy na fajce.
  • Odpowiedz
@Pomeranian

o matko, ale wylew kompleksow xD


Chyba u ciebie.

gesslerowa jest modna wsrod mlodych ludzi, ludzie to ogladaja, zeby sie odmozdzyc,


XDXDXD co to znaczy odmóżdżenie? Skoro ty tego potrzebujesz to nie znaczy że każdy.

wyjmij kija, bo to podchodzi pod snobizm, a nie pod intelektualizm


Ja się wcale za intelektualistę nie uważam. Chciałaś wiedzieć co jest złego w kuchennych rewolucjach to ci napisałem. No ale nie znasz nie oceniaj XD.
  • Odpowiedz
@Pomeranian

programy typu kuchenne rewolucje, nie jest to szczoch typu reality show albo gwiazdy tansza na gnoju.


Oglądasz gówno typu kuchenne rewolucje i mimo to gardzisz takim samym gównem jak gwiazdy tańczące na czymś tam. Gratuluję.

jak odwiedzam miasto gdzie rewolucje przebiegly dobrze to zajrze do takiej reastauracji


No i właśnie dla takich lemingów tworzone są te programy. Radzę wnikliwej przyjrzeć się procesowi ich tworzenia.
  • Odpowiedz