Wpis z mikrobloga

Jak byłem młodszy, to sobie myślałem:

Jak będę starszy i samodzielny, to pójdę na studia i sobie odbiję brak dzieciństwa :)


Życie zweryfikowało moje plany, rodzice zrobili mnie tak w #!$%@?, że żadne stypendium się mi nie należało xDDDDDDDDDDDD
I zamiast sobie w końcu trochę skorzystać z życia pracowałem w januszexie w pełnym tego słowa znaczeniu xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Do dziś odczuwam tego skutki zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Pamiętam jak robiąc prawo jazdy (oczywiście ze względów finansowych kilka lat później niż wszyscy) widziałem moich kolegów ze szkoły średniej - w wieku 18 lat czytających sylabami, jedyne co mieli w głowie to fajeczki, piwko, gała i obstawianie meczy - jak dumni i weseli wychodzili z uczelni dziennej. To był jeden z tych momentów, kiedy część wiary w tzw. sprawiedliwość umiera wraz z kawałkiem człowieka.
Im to się dopiero poszczęściło - stary za granicą, stara pracująca na czarno, oficjalnie bieda aż piszczy - pewnie jeszcze jakieś stypendia i dodatki dla strasznie biednych i poszkodowanych brali.

Każdego co mówi "karma wraca!" #!$%@?ł bym po ryju.

Życie jest super.

LajfIsBjutiful - Jak byłem młodszy, to sobie myślałem:

 Jak będę starszy i samodzie...

źródło: comment_inJXEhEXwhbaTNITpNi3zwe9RoSosT4b.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@LajfIsBjutiful a tam #!$%@?, jestem na dziennych i studiuje, socjal mi sie tez nie nalezy bo z ojcem nie mam kontaktu i nie moge przedlozyc odpowiednich dokumentow, na prawko i inne rzeczy zarobilem sam bo nikt nic nie chciał/nie mógł dać. Wystarczy nie oglądać się za siebie Mireczku i przeć do przodu
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: oj Mireczku, przytulam Cię mentalnie ()
sam też miałem pod górkę, chociaż dzisiaj gdy wychodzę na prostą nie potrafię się tym przejmować. Staram się nadrabiać stracony czas.
  • Odpowiedz