Wpis z mikrobloga

@caribbean: może w ramach szybkiej zmiany klimatu wizyta w Palmiarni w Gliwicach?

Oprócz knajpy / kina / kręgli / bilarda o tej porze ciężko roku i w tej piździawicy ciężko będzie wymyślić coś super oryginalnego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Heheszkara a ta kawiarnia z kotami?

@rotanrebug Wow, no o czymś takim bym nie pomyślał, to na spontanie wyszło czy planowałeś tak?
No bo jest tak rzeczywiście że nie ważne miejsce tylko osoby, no to może jesteś pies na baby ;p jak ja bym poszedł na randkę testować kanapy do Ikea, to rzeczywiście musiały by być zgodne charaktery żeby to fajnie wyszło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@I Heheszkara: Również polecam Palmiarnię, byliśmy tam ostatnio z różowym i świetnie się bawiliśmy.

@caribbean: Wyszło na spontanie, to było nasze pierwsze spotkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat różowa była wtedy na etapie urządzania mieszkania, więc czułem się zobowiązany pomóc ʕʔ
  • Odpowiedz
@caribbean: tam akurat nie byłam, ale w sumie ciekawy pomysł, tylko najpierw zorientuj się, czy Twoja randka nie jest alergikiem. :D Może jakiś escape room albo dom strachów w ramach dostarczania nietypowych wrażeń?
  • Odpowiedz
@caribbean: ja polecam Muzeum Śląskie i wystawę Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni dziejów. Mnie się bardzo podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a z kocią kawiarnią to się upewnij, że lubi. U mnie by to była wtopa XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Heheszkara dzięki obserwuje od teraz, nie umiem na łyżwach musiała by mnie uczyć ;p

@nama masakra być uczulonym na koty, z tego co widzę po profilu to dobrze że na pieseły nie jesteś; p
  • Odpowiedz