Wpis z mikrobloga

Może komuś się spodoba, #fotografia :) Ponad rok temu na urlopie z różowym położyłem się w krzaczkach, by zrobić zdjęcie - w drodze na Śnieżkę. Jestem totalnym amatorem, ale strzelam (jak już się wybiorę na zdjęcia) mnóstwo kadrów, bo lubię to robić. Jak Wam się spodoba - z ostatnich lat mam kilka zdjęć, które wrzucę. Robione różnymi aparatami, ale nigdy nie były one profesjonalne.

Polecam odwiedzić Karpacz, Śnieżkę najdłuższym szlakiem. Okoliczne kopalnie, kolorowe jeziorka, włoską knajpę w Karpaczu. Nasz kraj jest naprawdę piękny, tylko trzeba się na te piękno otworzyć :)

Canon EOS 700D/ Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM 37mm/ƒ/11/1/320s/ISO 800

#gory #karkonosze
Pobierz gabrally - Może komuś się spodoba, #fotografia :) Ponad rok temu na urlopie z różowym...
źródło: comment_y7FiQmu71In2TdAEaadxKKxrEr5eiFtK.jpg
  • 5
@avox: oj... na pewno nie był widoczny, bo nie wchodzimy pod zakaz - spacerki robimy dla przyjemności. Natomiast jeśli gdzieś był, to zrobiłem to nieświadomie - ale mam argument na złagodzenie sprawy, choć to tylko słowa teraz :)

Edit: tam generalnie szła ścieżka na około jeziorka - po której normalnie chodzili ludzie. Więc tym bardziej zastanawia mnie zakaz.