Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej to znowu ja, autor wpisu, ktory wywolal niemale zamieszanie

https://www.wykop.pl/wpis/30289163/anonimowemirkowyznania-patrzcie-przegrywy-jak-sie-/

Chcialbym wyprostowac kilka rzeczy, ktore mi zarzucono w tym wpisie oraz otworzyc nowy tag #tinderowki w ktorym bede Was uczyl jak powinniscie rozmawiac z dziewczynami z Tindera tak aby nie dac im atencji oraz zmaksymalizowac swoje szanse na spotkanie (pewnie juz z wlasciwego konta). Dla przykadu zamiescilem screena z rozmowy z dziewczyna, ktora jest Wami zainteresowana i z ktora warto podtrzymac kontakt. Porownajcie sobie oba screeny i wyciagnijcie wnioski

A teraz obiecana retrospektywa:

1. Blad ortograficzny

Nie mam tu nicna usprawiedliwienie. Z reguly nie popelniam.

2. „Ale masz silna psychike”

Psychike mam slaba ale wyksztlcila sie u mnie umiejetnosc tzw. czytania ludzi. Genialnie potrafie odczytywac czyjes emocje, nastawienie, mam takze duze doswiadczenie z tinderowkami wiec wiem jak potencjalna rozmowa rozwinelaby sie

3. „Nie dales jej szansy stulejo!”

To bylaby komunikacja w jedna strone a nie tzw he he DUPlex. Jezeli bylaby zainteresowana, zaproponowalaby inny termin.

4. „Ja to bym sie z najwiekszym Alfa Romeo nie umowila po jednej wiadomosci”

Umowilabys sie i pewnie zrobilabys mu loda juz na 1 spotkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie oszukujmy sie, jezeli ktos jest zainteresowany to to czy propozycja spotkania padnie od razu czy po miesiacu nie ma znaczenia. Druga osoba zawsze sie zgodzi lub jezeli nie ma czasu sama bedzie probowala zaproponowac spotkanie w przyszlosci.

W ramach bonusu przedstawiam wzglednie prawidlowa reakcje zainteresowanej dziewczyny (z ktora sie spotkalem)

To poki co tyle ale sledzcie tag #tinderowki. Wiecej niebawem!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej to znowu ja, autor wpisu, ktory...
źródło: comment_uLpiOjhrKUgRafkZGFMXtLooqd5gK5A5.jpg
  • 17
Dla przykadu zamiescilem screena z rozmowy z dziewczyna, ktora jest Wami zainteresowana i z ktora warto podtrzymac kontakt. Porownajcie sobie oba screeny i wyciagnijcie wnioski


@AnonimoweMirkoWyznania: po wuju fest, ledwo para wpadła i pytasz czy idzie na piwo a ona nie ma czasu bo już ma ustawione spotkanie z jakimś wygrywem, rzeczywiście już masz ją na bolcu, prawdziwy samiec alfa XDDDDDD
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzę nawet mój cytat. Serio, lodzik na pierwszym spotkaniu z Alfa Romeo? Chcesz się założyć? Jak masz takie spaczone postrzeganie świata i kobiety mają tylko klękać, by lachy obciągać, to tak... siedź sobie na Tinderku i desperacko proponuj piwa i zagajaj rozmowę samczym "Elko" i "Co tam", a potem pouczaj innych, jak traktować atencjuszki (suchym, męskim i bezlitosnym "narazie"!").

A umiejętność czytania ludzi zamień na umiejętność czytania słowników. Może lepiej