Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nienarodzony: akurat z 9.1 byłem bardzo zadowolony bo poprawili te powiadomienia i wreszcie zaczęły mi działać płatności NFC

#!$%@? tylko ikonki bo zamiast kwadratowych były okrągłe na białym kwadracie, ale to akurat mi nie przeszkadzało w niczym
  • Odpowiedz
@krzys0000 Wersję mam tę najnowszą, 9.2.3.0. Mnie wkurzył brak dźwięku powiadomień w Gmailu, inne apki do poczty działają. Płatności sprawdzę jutro. Jeśli u ciebie nie działają to może ustaw ponownie apke banku lub Google Pay.

Tak czy inaczej, czekam na aktualizację z poprawionymi błędami bo jest siara, że flagowiec ma niedorobiony soft. Skośnookim chyba Hindusi robili testy softu...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelkoszalin2: Zmieniłeś coś w ustawieniach żeby móc je rozwijać jednym palcem? Działały tak samo w 9.2.2 i nie zmieniły się po update? Mógłbyś tak dla pewności zerknąć czy masz tę samą wersję co ja? Fajnie jakby się to dało odblokować
  • Odpowiedz
@pawelkoszalin2: Zrobiłem u siebie factory reset, nie pomogło. Pobrałem i zainstalowałem aktualizacje jeszcze raz, powiadomienia nadal są #!$%@?.

Wygląda na to tak, jakby u Ciebie aktualizacja tak fartownie się wysypała, że masz andka 8.0, ale bez #!$%@? aktualizacji do UI.

Jednak MIUI to gówno, chyba czas poszukać jakiegoś normalnego androida.
  • Odpowiedz
@krzys0000 Sprawdź po kolei wszystkie ustawiania związane z paskiem powiadomień i dotykiem. Zrób test dotyku, bo może nie łapie tobie tak dokładnie jak powinien przy górnej krawędzi. W końcu to chińska myśl techniczna i może akurat teraz zaliczyła fuckupa.
  • Odpowiedz