Wpis z mikrobloga

@defar: Najlepsze na rynku, w tej kolejności - NCR18650GA, INR18650MJ1 i INR18650-35E. Inna bajka to wysokoprądowe jak US18650VTC6 ale to do specyficznych urządzeń.

Z tym że na GB teraz chore ceny przesyłek, a nawet z niektórych magazynów li-ionów nie wysyłają do nas.
@kubixiaomi: widziałem i właśnie szok, rzecz za 1$ a najtańsza wysyłka 5
myślałem nad drukarką 3d, jak zobaczyłem że priority line kosztuje 140 zł to mi się odechciało
@defar: w takim razie:

Polecane (obiektywnie najlepsze) akumulatory do latarek (i powerbankow)

SAMSUNG INR18650-35E

LG INR 18650 MJ1

Panasonic NCR18650B - tansza i gorsza ale tez spoko do modeli <3A


Ogolnie do latarek kazde ogniwo bedzie dobre. Mozna tez uzyc wyokopradowych ogniw typu 30Q czy VTC6, ale mają mniejszą pojemnosc a ich zalety w postaci duzej wydajnosci pradowej nie zostana wykorzystane.
@defar no właśnie lipa, ja chciałem wziąć baterie do drona, ale teraz wysylka 5$ to już taniej na ali wychodzi, planuję też niedługo sparka kupić i tam priority line wychodzi 17$ a był po 3$, ale przy tej kwocie to już i tak mi to większej różnicy nie robi, oby długo to nie trwało
No to pewnie wezmę te, które podlinkowałem. Cena ok czy czekać żeby coś przycebulić? Na aliexpress raczej też będzie taki wzrost cen i spadek liczby promocji jak na gb?
@ma_ba: skad ta kolejnosc? 35e z tego co widzialem w testach lepiej sobie radzi od mj1, jakies 100-200mah wiecej przy pradach >1A i lepiej trzyma napiecie zatem moc wieksza