Wpis z mikrobloga

Jak ktoś taki może być kierownikiem drużyny w Ekstraklasie? Ja wiem, że w Białymstoku rodzą się z nienawiścią do Warszawy, Legii i w zasadzie wszystkiego, ale żeby wyjeżdżać z jakimiś kompleksami w publikę...
Tak w ogóle ten typ jest strasznie wyszczekany, w każdym materiale „Liga od kuchni” na C+ gdy pokazują od kulis spotkanie Jagielloni, rzuca się do wszystkich (zwłaszcza do sędziów, często zachowując się dosłownie jak burak), to już Probierz przy nim uchodzi za spokojnego i wyważonego.
#ekstraklasa #ekstraklasa #jagiellonia #legia
bebeto39 - Jak ktoś taki może być kierownikiem drużyny w Ekstraklasie? Ja wiem, że w ...

źródło: comment_6j6aorvWgSxiSzzl4oBjpbL9eu7fQdKR.jpg

Pobierz
  • 8
@bebeto39: Nasza liga ma tak niski poziom, że trzeba uprawiać trash talk by przyciągnąć kibiców. Jechanie po Warszawie zawsze będzie propsowane w Białymstoku. Przynajmniej nie jest nudno i walka o "miszcza" trwa.
@Destu: ale ja nie piszę o tym użytkowniku tt który jest kibicem Legii. Obaj prezentują podobny poziom w tej dyskusji, ale z tą różnicą, ze jeden z nich jest pracownikiem klubu. Ja wiem, że teraz nawet Andrzej Duda może zamieścić w opisie profilu adnotację „tylko prywatne opinie”, ale bez przesady.
@maxciekpl: mówi Ci cos, że nie jestem kibicem Legii? Vukovicia tez krytykowałem tutaj, gdy pajacował kiedy miał na to przyzwolenie. Odnoś się do tego co napisałem, a wpis dotyczy Twojego krajana ;)
@bebeto39 moim zdaniem to nie ma znaczenia, on nie jest twarzą klubu ani nie wiem #!$%@? prezydentem tylko gościem co ma bookowac hotele i dbać o to żeby każdy miał koszulkę ze swoim numerem. Ty jak coś napiszesz na fb to też reprezentujesz swoją firmę? Inna sprawa że arek to mało loty gość i część ludzi się śmieje że musi być synem prezesa że pracuje w klubie
@RBNG: Nie jest twarzą? Siedzi na ławce i jest członkiem sztabu szkoleniowego, jako kierownik to on po części odpowiada tez za zachowanie piłkarzy czy sztabu w trakcie zawodów.