Wpis z mikrobloga

@Rihter: Wiedziałem, że zwabie zaraz stanisa huh ( ͡º ͜ʖ͡º)
Takie moje zdanie i gdybym tak nie myślał nie zainwestowałbym. A widać kłuje w oczy jak ktoś nie napisze, że lisk to kupa, zaraz wchodzisz do akcji. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mario-zdk: ja wróżę, że póki co nie ma sensu wchodzić w lsk. raczej w najbliższym czasie niczym nie zaskoczą a cena o ile btc nie #!$%@? w kosmos będzie się przy dobrych lotach bujać w granicach 30-32 usd.
  • Odpowiedz
@Rihter: kolega Rihter jak zwykle musi wyjechać ze związkami emocjonalnymi, stała śpiewka. Myśli, że wątek należy tylko do niego i musi nadzworować każdy pozytywny wpis nt lisk. Posiadanie własnego zdania jest przez niego niedopuszczalne i szybko je prostuje pisząc, że są gimbazą, zakochani w lisk lub upośledzeni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lisek77 Wszystkie te objawy rozpoznałem dawno u kolegi i jak historia pokazała wszyskie jego fantazje związane z ceną liska były efektem halucynacji a nie znajomością projektu. Jezeli chodzi o porady inwestycyjne to nigdy bym sie nie posluchał czlowieka który ma w nicku nazwe firmy. Nawet gdyby to był dascoin77 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rihter: A któreż to fantazje związane z ceną liska brał pan doktor pod uwagę podczas diagnozy halucynacji? Nigdy nie udzielałem komukolwiek porad inwestycyjnych, chyba zaślepia cię to, że ktoś uważa, że cena może skoczyć do 100$ do końca roku i w napływie szału odbierasz to jako poradę inwestycyjną. Nazwa nicku dla zabawy, bo przecież mało tu poważnych osób, wymyślona w 2 sekundy, po przeczytaniu śmiesznych komentarzy na tagu lisk. trochę śmieszne,
  • Odpowiedz