Wpis z mikrobloga

  • 1085
#film #filmpolski #filmy

O #!$%@?. Nigdy nie słyszałem o tym filmie, a przed chwilą dosłownie się skończył na Kino Polska. Takie perełki o 1 w nocy to jakieś nieporozumienie, ale wiadomo, że lepsze powtórki non stop tych samych filmów co drugi dzień. Po obejrzeniu byłem lekko w szoku, a już w ogóle gdy na końcu dowiadujemy się o tym, że to się zdarzyło naprawdę. Nie będę spojlerował, ale warto poświęcić te 90 minut.

Film "Zmowa".
pekas - #film #filmpolski #filmy

O #!$%@?. Nigdy nie słyszałem o tym filmie, a przed...

źródło: comment_6EYUl1h6cFI3e7u5fMoCaLxC5jKFpEtD.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@pekas: 60 kilometrów od Połańca mieszkam, a gdyby nie ten wpis to pewnie bym się o tej historii jeszcze przez długie lata nie dowiedział. Rano zaznajomiłem się z całą sytuacją i do teraz nie mogą mi nerwy puścić.
  • Odpowiedz
@Gremo: @realbs: Oglądając wczoraj ten film czułem się jakoś dziwnie. Ulżyło jednak gdy główny sprawca dostał czapę, ale dawno po zakończeniu filmu nie miałem takich dziwnych feelsów. Żyjąc w tych czasach jesteśmy trochę mniej wrażliwi na wszechogarniającą przemoc, niestety. Wtedy, w takiej wiosce...to musiało być najgorsze zło. Ciężko to sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz
@pekas: Zabobon, głupota, nepotyzm. Tak można zdefiniować wieś tego okresu (i dzisiejszą większości też)
Nawet dziś potrafi dojść do ostracyzmu jeśli tylko ma się inną opinię.
  • Odpowiedz
@pekas: widzialem ten film jakos rok temu na Kino Polska. Niesamowite jak jedna osoba krecila cala wsia. Gdyby nie ten dzieciak ktory wszystko widzial to pewnie do dzis sprawa bylaby uwazana za wypadek.
  • Odpowiedz
@pekas: dzięki za wrzute nie wiedziałem o tej sprawie a i film b. dobry, znasz lub zna ktoś podobne filmy? na faktach lub takie mroczne? ważne żeby to były polskie filmy
  • Odpowiedz
@pekas: słyszałam ostatnio o tej historii. nie wiedziałam, że jest film o tym. niewiarygodne, że coś takiego mogło mieć miejsce w ogóle ...
  • Odpowiedz