Wpis z mikrobloga

Ciekawe do ilu dzisiaj skoczy LTC... Jeżeli ktoś myśli o shorcie, to są to ostatnie dobre momenty na wejście. ( ͜͡ʖ ͡€)

Jeśli rzeczywiście dzisiaj wystartuje możliwość zamówienia sobie karty Visa x Litecoin to cena zaliczy dwa duże skoki:

1) oczywiście w momencie kiedy wystartuje możliwość zamówienia (dzisiaj);
2) gdy pierwsi użytkownicy kart dadzą jakiś feedback -> jeżeli system będzie działał poprawnie to LTC powinno zaliczyć spory wzrost

#ltc #litecoin #altcoin #kryptowaluty #przemyslenia
  • 18
  • Odpowiedz
@Smule: dump przez wejscie litepay? Myślisz że przy litepay ludzie zaczną się zachowywac jak przy hardforku/airdropie? Wg mnie obecna cena jest faktycznie już wysoka, ale jeszcze będzie spompowana po wejściu litepay. Ja się jeszcze nie wyprzedaję
  • Odpowiedz
@Smule Nigdzie nie widziałem, żeby podawali dokładną godzinę.

Jeżeli wejdzie jutro z kopyta to pompa może utrzymać się jeszcze kilka dni i dopiero potem dump i możliwe wzrosty jeżeli będzie śmigać wszystko jak należy
  • Odpowiedz
@cichajtam: też tak myślę, ze jesli technicznie wszystko będzie ok, to konkretna pompa na LTC jest jeszcze przed nami (pomimo i tak już wysokiej ceny) i rozpocznie się dopiero po jakimś czasie licząc od 26tego lutego.
I w sumie nadal dlatego nie rozumiem dlaczego mówisz o shorcie. Jak dla mnie będą wzrosty jeśli nieczego nie spartolą
  • Odpowiedz
@losBamberos88 Trzeba czekać, aż podadzą konkrety... Jeśli technicznie będzie działało jak należy, ale np. opłaty będą za wysokie, albo chociażby wysyłać karty będą do kilku wybranych krajów to ludzie mogą się czuć rozczarowani ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TermosZniszczenia @losBamberos88
Niby nie napawa optymizmem, ale jak cos to chyba wszystko dostanie po dupie, a najmniej LTC z racji zbieżności czasowej wydarzeń. Poczekam jeszcze z wyprzedaniem się, ale będę na bieżąco obserwował kurs.

Co do STRAT-a, nie interesowałem się do tej pory tematem. Wypadałoby nadrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz