Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?. Mialem ciepla, kochajaca, sliczna dziewczyne i nie mam nic. Obudzilem sie po 2 miesiącach kiedy pokazalem kumplowi nasze rozmowy na fb a on mnie uswiadomil jakim bylem chamem. Rozowa rzucila mnie 2 miesiace temu bo nie pasujemy do siebie, bo nic do mnie nie czuje. Spoko. Wiecej czasu na piwo i gry. Dzisiaj zaczelo mi jej troche brakowac i zacząłem przegladac nasze rozmowy. Widze jaka ona byla kochana, proponowala wyjscia, troszczyla sie a ja mialem wieczny ból dupy o to ze i tak stara sie za mało. Nasze ostatnie randki to bylo z mojej strony patrzenie sie w sufit a z jej strony zagadywanie, czułości. Czuje sie jak idiota i dopiero wiem kogo stracilem. Nie mamy ze soba kontaktu oprocz tego jak 2 dni po rozstaniu pisalem do niej pijany ze chce pogadac ale ona nie miala ochoty. Co zrobic zeby wrocila? Darujcie sobie rady żebym znalazl inna bo takich kobiet jest malo i nie chce innej.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 21
  • Odpowiedz
Spróbuj do Niej zadzwonić, albo napisać. Napisz Jej co czujesz w tym momencie i jeżeli wiesz,że się zmienisz, a Ona da Ci szansę to się #!$%@? staraj. Nie bądź też mocno nachalny, jak nie da Ci szansy, to nie ma się co dziwić. Jednak bądź dobrej myśli, musisz Jej pokazać, że Ci zależy i, że nie będzie tak przez chwilę, tylko cały czas.
  • Odpowiedz
@Thalassa: Jako że postępowałem kiedyś podobnie i przeze moja była dziewczyna pod koniec miała stan depresyjny to powiedziałbym żeby dla własnego dobra nie angażowała się w to ponownie. Szkoda traconego czasu, jak fajna dziewczyna to znajdzie sobie szybko też kogoś fajniejszego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Kochany, teraz to kupuj kwiatki i #!$%@? do niej podskokach. To moje rada. Przeproś i pokaż, że ci zależy. Ja wiele razy byłam porzucana przez chamów, których de facto kochałam/czułam coś do nich.
Jednak szczere słowo "przepraszam" i dobre intencje mogą dużo zmienić. :)
Schowaj dumę do kieszeni i leć do niej rycerzu.
Jeśli ona to odrzuci, to daj se siana.
  • Odpowiedz
@czekoladowy_nalesnik:

Jednak szczere słowo "przepraszam" i dobre intencje mogą dużo zmienić.

"dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane" jak to mówią
Jeśli będzie mądra to się nie da na żadne przeprosiny i dobre intencje. Charakteru się nie zmienia od tak.
  • Odpowiedz
@panzerfucker Zakładając, że się coś do kogoś czuję i komus zależy. I oczywiście jest to obustronne. To wzajemne wybaczenie e jest dobrze widziane. To wcale nie jest naiwnośc.. Najlepiej unosić się dumą oczywiście. Bo przecież zawsze można kogoś wymienić na lepszy model jak sklepie. ;) Zepsute to do kosza. Najlepsze podejście. Trzeba do siebie nawzajem docierać, próbować. A #!$%@? to wtedy jak się próbowało wszystko i możesz zejść że sceny.
  • Odpowiedz
@czekoladowy_nalesnik:
Ja nie mówię żeby się unosiła dumą tylko żeby była rozsądna, tylko tyle. I owszem niech sobie szuka fajniejszego modelu skoro na ten już wyczerpała zasób cierpliwości.

Trzeba do siebie nawzajem docierać, próbować.

Owszem trzeba. Życzę zatem dużo cierpliwości w docieraniu z Twoim następnym chamem. Moim zdaniem czasem nie warto tracić czasu i szukać po prostu dalej.
  • Odpowiedz