Wpis z mikrobloga

@limp: fajny tytuł z masą błędów. Ściągnij najpierw dwa pierwsze patche, i poczekaj aż na dniach wydadzą kolejny i wtedy zacznij grać bo gra po mimo masy głupich błędów jest świetna i rozbudowana.
@limp na konsoli ta gra to tragedia, na pc można ratować modami. System walki #!$%@? na Maxa, już chivalry albo warband miał lepszy. Sporo bugów i słaba optymalizacja. Koncepcja gry fajna, bardzo dużo możliwości wyboru i grania po swojemu ale niestety nie dla mnie
@Biszkopcik: bardzo.
@sagi: powiem Ci czy tak jest jak program trochę :) odnośnie walki zdania są mocno podzielone. Bugi są na każdej platformie a mody ich nie naprawiają :) optymalizacja na pewno gorsza, ale dla mnie nie ma to znaczenia bo mam tylko jedna platformę do grania w nowe gry.
@Aoky: Moje zdanie jest trochę inne. Mizerny wątek główny, poboczne powtarzalne i nudne do bólu.. walka średnia i w kółko to samo (te miejscówki i przeciwnicy). Świat ogromny i pusty zarazem trochę mnie przytłoczył niby tyle poi, a w nich żadnego ciekawego sprzętu czy questa przeważnie. Zbieractwo tez na mizernym poziomie, te itemy różniące się co chwile +1 dmg albo +1 def. Przegrałem 15h, wymeczyłem się i miałem dosyć. Wiedźmin 3
@limp: nie porównuj assasina do Wiedźmaka przecież xD Ja porównuję do poprzednich części i jak dla mnie to Origins to jedna z lepszych, chociaż jak każdy AC ma swoje wady..
@Aoky: No ja grałem w ostatniego assasyna 1 :) Dużo recenzji widziałem porównujących go do wieśka (pewnie przez rewolucje w stronę RPGa) i dlatego się zawiodłem. Pewnie miałem trochę inne oczekiwania wobec tej gry dlatego :)
Zszedłem po kilku godzinach ciurkiem i Wow, ta gra jest mega zajebista. Poziom Wieśka póki co, wciągnęło mnie podobnie silnie. I śmiga bardzo spoko na ps pro, zero glitchy i bugow póki co (jedynie to wczytywanie tekstur) ale nie ma tragedii. Polecam giere jak poebany