Wpis z mikrobloga

Zawsze, jak czytam #anonimowemirkowyznania, gdzie jest temat z #rozowepaski i #podrywajzwykopem to rozwala mnie, że facet potrafi napisać sporego posta, gdzie pyta co dalej, czy jej na mnie zależy, a przez 3-5 lub więcej spotkań jej nawet nie pocałował. Mozę pomyślcie najpierw o tym zamiast pisać posta xD

Albo spotykają się od 2 miesięcy i nawet nie poszli do łóżka. Tutaj już wiadomo, obszerniejszy temat, ale nadal xD
  • 12
@Nova24 to według Ciebie po 3 spotkaniu jest jakiś obowiązek całowania? Jesteś taka łatwa, że z KAŻDYM nowopoznanym facetem idziesz do łóżka po miesiącu znajomości? A jak do 2 miesięcy Cię nie wybolcuje to zrywasz z nim kontakt bo szkoda Ci czasu? Jesli to jest dla Ciebie standard to nie ma się czym chwalić, jesteś po prostu puszczalska i tyle. Niektórzy potrzebują czegoś więcej żeby pocałować drugą osobę, albo się z nią
@piotr-wojcieszek podlegasz prymitywnym instynktom i myślisz tylko penisem. Nie martw się, jest tak jak mówisz - to nie jest nic nienormalnego. Dużo mężczyzn tak ma (szczególnie Seba, Mati). Jesteś prawilnym reprezentantem niższego szczebla w społeczeństwie i że względu na swoje IQ raczej nie zrozumiesz o czym ja piszę. Pozdrawiam i życzę udanych niezobowiązujacych seksow.