Wpis z mikrobloga

Za dzieciaka grałam w plemiona.pl. Postanowiłam odświeżyć wspomnienia i zabić nudę w pracy i założyć tam konto. Ostatni raz grałam nie przesadzając z 10 lat temu.
Założyłam konto, rozbudowuję wioskę i kisnę w duchu. Czar wspomnień prysł. Na forum plemienia 50% stanowią 15 letni gimbusiarze (co mnie bardzo zdziwiło bo kto młody chciałby grać w starożytną grę przeglądarkową) a drugie 50% proszę państwa XD Andrzej, 30 lat, maszynista, ojciec 2 dzieci, zdania złożone nie są jego mocną stroną. Ogólnie pisanie nie jest jego mocną stroną. W jednym słowie więcej niż 2 błędów nie popełnimy ale próbować warto. I nie jest to przypadek odosobniony.
Do tego jakiś #!$%@? system premium, którego za moich czasów nie było.
Mogłam sobie zostawić miłe wspomnienia.
#zalesie #gryprzegladarkowe
  • 13
@Cojestnietak: po części nie rozumiem czego oczekujesz od społeczności w takich grach, że będą to doktorzy habilitowani, prezesi wielkich spółek, sportowcy z medalami w życiorysie? To normalne, że akurat taka społeczność jest w grach takich jak ta. Są takie przypadki jak Twój Andrzej, a są osoby całkiem normalne i ogarniający gramatykę itd
@JakTamCoTam: Mi tam nawet kiedyś bardzo dobrze szło. Pamiętam te czasy, że kupowałam 1h za 5zł w kafejce korzystania z neta i na przemian grałam w plemiona i jeszcze taką jedną ale nie pamietam nazwy. Wiem, że dało się tam być alfonsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JakTamCoTam: dokup patriotów i raptorów bo będę cię atakował ( ͡º ͜ʖ͡º)
miałem ponad 1000 diamentów z konkursów i mógłbym za cały hajs postawić budynki, zakończyć budowę i być top2 na serwie(ronin czy jakoś tak byłby bardziej #!$%@? tylko xd), ale myślałem nad sprzedażą konta za tysiaczek albo dwa, ale jakoś leżało odłogiem i marniało, pewnie już usunięte albo zrujnowane
@turbojez patrioty były nic nie warte w ostatecznym rozrachunku. Zwłaszcza, że wysyłalo się po parę milionów raptorów i te patrioty to tylko zawadzaly. Do obrony przeważnie służyły Eurofigtery, aczkolwiek nie zawsze się opłacało bronić. Lepiej spaść i odbić się słabszych.
Co do zwykłej obrony to wysyłałeś te bombowce co miały najwiekszy współczynnik ataku i kosiles, bo były nietykalne.
Pamiętam sobie, że dobre były też te samoloty premium. Były silniejsze od raptorów, bo