Wpis z mikrobloga

Ktoś z was gra na słuchawkach? Wczoraj wieczorem odpaliłem grę na słuchawkach bo dziewczyna kładła się spać a ja mam pc w sypialni... I wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że tutpot konia brzmiał jakbym jechał tunelem (echo). Myślałem, że to wina słuchawek, rzadko ich używam i byłem pewien, że w ustawieniach urządzenia mam jakiś profil powodujący echo. Jednak dziś rano odpaliłem ustawienia słuchawek i wszystko jest jak być powinno a w grze na słuchawkach nadal wyraźnie słyszę echo.

Restartując grę i odpalając ją na głośnikach nie ma takiego efektu... (?) ktoś, coś? Słuchawki podłączam do DualShock'a 4.
#kingdomcomedeliverance
  • 9
  • Odpowiedz
@newerty: może to jakiś ficzer bo mi się często wydaje że jak mam założony hełm to wszystko brzmi tak jakby było wytłumione i odbija się lekkim echem.
  • Odpowiedz
@Bigby: gram bez hełmów, kapturów i całej tej reszty. Zakładam je tylko przed walką, bo wkurza mnie, że Heniek nie w każdej cutscence zdejmuje hełm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc hełmy możemy odrzucić. Echo występuje tylko przy odgłosie koni i tekstach typu 'Henry come to vist us'... W dialogach jest normalnie. Odgłosy walki są normalne.
  • Odpowiedz
@Bigby: Tak właśnie wczoraj myślałem, że gry mi się nie chciało restartować. Dziś sprawdziłem ustawienia i profile w normie, tzn. nie mam ustawionego żadnego profilu z echem jak 'sala koncertowa' czy 'łazienka'.

Czyli jakiś bug.
  • Odpowiedz