Wpis z mikrobloga

@Qontrol I co niby chcesz z tym zrobić, banować ludzi? Żeby było śmieszniej, niektórzy nazbierali tymi klickerami wiadro jeweli i teraz gadają, że za dużo ich leci i trzeba zmniejszyć.

Jak chcecie to będę ścigać za boty i dawać pk, nie ma problemu.
@Candy moim zdaniem trzeba pomyslec czy jest jakis sposob zeby aktywna gra byla bardziej dochodowa niz stanie afk w jednym miejscu z botem? moze latwiejsze bc/ds i tam drop jeweli? tak zeby nobki mogly wchodzic. Nie wiem czy to cos poprawi bo az tak nie jestem ogarniety w tych eventach, rzucam tylko pomysl. Napewno problemem tez jest exp na poczatku, jak nie masz swojego ee na drugim kliencie i nie masz szczescie
@Candy: Sam clicker spoko, ale autopicker już robi sporą różnicę, bo niektórym w tym mi nawet nie działał, więc żeby zebrać wiadro jeweli musiałbym się przez cały dzień gapić w monitor. A itemy dosyć szybko znikały z ziemi ;)
@Mrbimbek Lecą z Death Bone Myślę, że karanie za boty można by sobie odpuścić. Ta gra polega na szukaniu itemów, robieniu seta. Jak ktoś chce non stop afk być na spocie, to #!$%@? niech se będzie.

@Codringher_ To prawda, za autopick już bym chętnie dawał kick albo pk.
@Candy: Za dawnych czasów jak jeszcze nie znało się bota to i tak każdy bocił na swój sposób - trzymało się komórkę na PPM ;)
Z tym że akurat na tym serwerze były kary za afkowanie dłuższe niż 5 minut, wiązało się to z tym że grało naprawdę sporo osób i jak ktoś spełniał wymogi na spota to trzeba było dać party ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qontrol: Trochę niewesoła sprawa z botami, bo imo za afk na spocie (nawet bez pickera) powinien być warn, a za określoną ilość warnów już wyciągnięte konsekwencje - ale skoro wszyscy bocą (no dobra, ja nie bociłem), to kto będzie grał?
To bez sensu żeby gra polegała na rywalizacji w kwestii wydatków na prąd. Nowy gracz wchodzi na serwer, czterdzieści osób online, a tutaj tylko dziesięć okazuje się faktycznie siedzieć przy komputerze,
Afk to natura tej gry, zostawialo sie slownik na ppm i szlo do szkoly wiec za to bym nie karal w zaden sposob, za pickera kicki jak najbardziej, i napietnowanie PK, tylko potem gmy dostana pisma od prawnikow mirkow za niesprawiedliwy kick XD, tak w ogole planujecie wystartowac jeszcze w tym miesiacu? @Candy
@Mrbimbek Jak mówiłem, terminu nie ma, ale prace idą dość szybko. W zasadzie wszystko już stoi, usuwamy tylko bugi i robimy klienta. Raczej jest to kwestia kilku dni.
@Candy @wroblito @Mrbimbek @Codringher_ @Muaarthinos No kliker spoko. Auto pick już nie. Tyle ze wszyscy uzywaja Elite ktory ma w sobie i to i to. Poza tym w grze brakuje GMow co by się po spotach czasem przeszli. Ktoś bije Ale nie odpisuje? Kick. Ktoś bije, nie odpisuje A itemy zbiera? Ban na 6 lub 12h. Do tego Elite nie działa na W10 i już Ci znowu mają gorzej bo nawet kliker
@Qontrol: Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem. Na wypokowym serwerze bocenie Ci się nie podoba więc przeniosłeś się na inny serwer gdzie jest wbudowany bot w klienta tak? A zrobiłeś tak bo Ci bot którego wszyscy używają nie działa na W10? Zainstalowanie Virtualboxa (3 minuty, łącznie z pobraniem) a na nim WindowsXP (5 minut) to za duży wysiłek żeby mieć płynniej działające MU oraz działającego bota(pickera/clickera)?

Z drugiej strony ja nie
@PadmaN: A po cholerę mam grać gdzieś gdzie wszyscy jadą na bocie. A ja nie mogę? Spotkałem kolesia który już nawet souli nie zbiera, uznał że ma ponad 70 wiec nie chce. Mi od początku wypadło 5 souli które zebrałem, bo reszta na AFK bez bota. To poszedłem sobie na serwer gdzie jest już bot wbudowany. Co w tym dziwnego? Poza tym, jak teraz chcecie uporać sobie z serwem, gdzie bociarze
@Qontrol: Ja grałem normalnie bez botów i się dziwiłem jak wszyscy się szybko wykoksili. Z pickerami ta gra jest bezsensu. Gospodarka gry się nie będzie liczyła, bo każdy będzie bocił na swoje potrzeby.
Zrobiła się z tego #!$%@? gra...
@Qontrol: No jak #!$%@? nie możesz? 10 minut zajmie postawienie XPeka na virtualce. Leń jesteś i tyle.

Poza tym. Wipe serwera był już ogłoszony. Sprawa botów i pickerów jest wciąż otwarta. Jak wystartuje oficjalnie po wipe to mam nadzieję że administracja się opamięta i zablokuje Elite, bo to jest dziecinnie proste. Pozostanie tylko kladzenie książki na PPM i tyle. A tak było w MU od zaszwsze i wszędzie. Na praktycznie każdym
@Qontrol: Wątpie aby ktokolwiek chciał pilnować ludzi używających botów, skoro do tej pory nikt na to nie zwracał uwagi.

Za starych dobrych czasów nie wolno było używać dodatkowego oprogramowania do grania w gry mmo - i nadal tak jest. Webzen przegrał walke z botterami więc sami dodali taką usługę. Tutaj mamy do upilnowania 40 wykopków, a i tak to jest za trudne xDD

Fajnie się bawiłem przez te pare dni grania.