Wpis z mikrobloga

  • 2
@Qontrol I co niby chcesz z tym zrobić, banować ludzi? Żeby było śmieszniej, niektórzy nazbierali tymi klickerami wiadro jeweli i teraz gadają, że za dużo ich leci i trzeba zmniejszyć.

Jak chcecie to będę ścigać za boty i dawać pk, nie ma problemu.
  • Odpowiedz
@Candy moim zdaniem trzeba pomyslec czy jest jakis sposob zeby aktywna gra byla bardziej dochodowa niz stanie afk w jednym miejscu z botem? moze latwiejsze bc/ds i tam drop jeweli? tak zeby nobki mogly wchodzic. Nie wiem czy to cos poprawi bo az tak nie jestem ogarniety w tych eventach, rzucam tylko pomysl. Napewno problemem tez jest exp na poczatku, jak nie masz swojego ee na drugim kliencie i nie masz
  • Odpowiedz
@Candy: Sam clicker spoko, ale autopicker już robi sporą różnicę, bo niektórym w tym mi nawet nie działał, więc żeby zebrać wiadro jeweli musiałbym się przez cały dzień gapić w monitor. A itemy dosyć szybko znikały z ziemi ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mrbimbek Lecą z Death Bone Myślę, że karanie za boty można by sobie odpuścić. Ta gra polega na szukaniu itemów, robieniu seta. Jak ktoś chce non stop afk być na spocie, to #!$%@? niech se będzie.

@Codringher_ To prawda, za autopick już bym chętnie dawał kick albo pk.
  • Odpowiedz
@Candy: Za dawnych czasów jak jeszcze nie znało się bota to i tak każdy bocił na swój sposób - trzymało się komórkę na PPM ;)
Z tym że akurat na tym serwerze były kary za afkowanie dłuższe niż 5 minut, wiązało się to z tym że grało naprawdę sporo osób i jak ktoś spełniał wymogi na spota to trzeba było dać party ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qontrol: Trochę niewesoła sprawa z botami, bo imo za afk na spocie (nawet bez pickera) powinien być warn, a za określoną ilość warnów już wyciągnięte konsekwencje - ale skoro wszyscy bocą (no dobra, ja nie bociłem), to kto będzie grał?
To bez sensu żeby gra polegała na rywalizacji w kwestii wydatków na prąd. Nowy gracz wchodzi na serwer, czterdzieści osób online, a tutaj tylko dziesięć okazuje się faktycznie siedzieć przy komputerze, reszta dniami i nocami bije levele na automacie. To odrzuca. MMO powinno polegać (imo) na jakiejś socjalizacji, udziale w społeczności, a nie na zostawieniu postaci na jak najlepszym spocie, żeby rano mieć trzydzieści poziomów więcej od kolegi. A że teraz boty są na globalu nawet? No chyba nie po to wszyscy zakładali konta, żeby mieć drugiego globala, tylko mniejszego. Raczej z tęsknoty za grą taką, jaka była kiedyś. A kiedyś afkowicze byli karani z całą surowością. Ktoś twierdzi, że nie ma czasu na siedzenie nie wiadomo ile przy komputerze i bicie levela (fakt, wszyscy jesteśmy starsi)? No to więcej rozrywek dla low-leveli, zawsze byli gracze lepsi, mający więcej czasu, i gorsi, mogący grać gorzej. W ogóle to zmniejszyłbym expa, żeby sphinx set już nie był wstydem, tylko solidnym setem dla średniolevelowego gracza xD Bo teraz to już wszyscy więksi gracze mieli najlepsze albo prawie najlepsze itemy w grze. Trochę szybko. I co dalej? No, stawiać bota i robić kolejne resy. Bo co innego pozostaje? Handel kulał jak dotąd, bo większość itemów była bezwartościowa.

Ale już widzę ten ból dupy gdyby ktoś dostał bana. Paradoksalnie częste DC były najlepszym możliwym wyjściem, niezależną od adminów i GMów metodą odsiewu sztucznych graczy ( )

Najlepszym wyjściem, jak już jeden z przedmówców zaproponował, będzie znalezienie sposobu na nieopłacalność grania na bocie. Premiowanie graczy faktycznie obecnych. Nie wiem, zróbcie mobilne spoty, niech zmieniają się miejsca co
  • Odpowiedz
Afk to natura tej gry, zostawialo sie slownik na ppm i szlo do szkoly wiec za to bym nie karal w zaden sposob, za pickera kicki jak najbardziej, i napietnowanie PK, tylko potem gmy dostana pisma od prawnikow mirkow za niesprawiedliwy kick XD, tak w ogole planujecie wystartowac jeszcze w tym miesiacu? @Candy
  • Odpowiedz
  • 0
@Mrbimbek Jak mówiłem, terminu nie ma, ale prace idą dość szybko. W zasadzie wszystko już stoi, usuwamy tylko bugi i robimy klienta. Raczej jest to kwestia kilku dni.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Candy @wroblito @Mrbimbek @Codringher_ @Muaarthinos No kliker spoko. Auto pick już nie. Tyle ze wszyscy uzywaja Elite ktory ma w sobie i to i to. Poza tym w grze brakuje GMow co by się po spotach czasem przeszli. Ktoś bije Ale nie odpisuje? Kick. Ktoś bije, nie odpisuje A itemy zbiera? Ban na 6 lub 12h. Do tego Elite nie działa na W10 i już Ci znowu
  • Odpowiedz
@Qontrol: Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem. Na wypokowym serwerze bocenie Ci się nie podoba więc przeniosłeś się na inny serwer gdzie jest wbudowany bot w klienta tak? A zrobiłeś tak bo Ci bot którego wszyscy używają nie działa na W10? Zainstalowanie Virtualboxa (3 minuty, łącznie z pobraniem) a na nim WindowsXP (5 minut) to za duży wysiłek żeby mieć płynniej działające MU oraz działającego bota(pickera/clickera)?

Z drugiej strony ja
  • Odpowiedz
@PadmaN: A po cholerę mam grać gdzieś gdzie wszyscy jadą na bocie. A ja nie mogę? Spotkałem kolesia który już nawet souli nie zbiera, uznał że ma ponad 70 wiec nie chce. Mi od początku wypadło 5 souli które zebrałem, bo reszta na AFK bez bota. To poszedłem sobie na serwer gdzie jest już bot wbudowany. Co w tym dziwnego? Poza tym, jak teraz chcecie uporać sobie z serwem, gdzie
  • Odpowiedz
@Qontrol: Ja grałem normalnie bez botów i się dziwiłem jak wszyscy się szybko wykoksili. Z pickerami ta gra jest bezsensu. Gospodarka gry się nie będzie liczyła, bo każdy będzie bocił na swoje potrzeby.
Zrobiła się z tego #!$%@? gra...
  • Odpowiedz
@Qontrol: No jak #!$%@? nie możesz? 10 minut zajmie postawienie XPeka na virtualce. Leń jesteś i tyle.

Poza tym. Wipe serwera był już ogłoszony. Sprawa botów i pickerów jest wciąż otwarta. Jak wystartuje oficjalnie po wipe to mam nadzieję że administracja się opamięta i zablokuje Elite, bo to jest dziecinnie proste. Pozostanie tylko kladzenie książki na PPM i tyle. A tak było w MU od zaszwsze i wszędzie. Na praktycznie
  • Odpowiedz
@Qontrol: Wątpie aby ktokolwiek chciał pilnować ludzi używających botów, skoro do tej pory nikt na to nie zwracał uwagi.

Za starych dobrych czasów nie wolno było używać dodatkowego oprogramowania do grania w gry mmo - i nadal tak jest. Webzen przegrał walke z botterami więc sami dodali taką usługę. Tutaj mamy do upilnowania 40 wykopków, a i tak to jest za trudne xDD

Fajnie się bawiłem przez te pare dni
  • Odpowiedz