Wpis z mikrobloga

Cholera jasna chyba przedawkowałem serotoninę i dopaminę... bo mam taką karuzelę w głowie, że się chyba zaraz porzygam.
Tak to jest, jak człowiek po 15 latach bycia pesymistą, przejdzie na optymizm i zacznie dostrzegać piękno życia, patrzeć na wszystko przez różowe okulary.
A tak po za tym, że życie ma trochę minusów to ma caaałą masę plusów.. ale jak to mówi prezes Ochódzki Ryszard naszego klubu Tęcza cyt: "Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów!"

Więc! Bądźcie optymistami, ale z głową... bo od nadmiaru optymizmu możecie ją stracić :)

#pozytywnemyslenie #takietam #przemyslenia #wygryw
  • 15
@JakTamCoTam: Tak, nauczyłem się grać na pianinie i skrzypcach. Owszem, czuję się kochany i lubiany. Mam znajomych (z pracy ale zawsze). Oczywiście, niedawno byłem na ogólnych badaniach, jeszcze została morfologia ale to już szczegół. Tak więc jestem zdrowy.
@oggy1989 jak długo grasz?
Widocznie miałeś farta w życiu i Cię dobrze wychowano, nie miałeś ekstremalnej patologii w dzieciństwie skoro masz takie poczucie. W takim razie uważam obiektywnie, że ten wpis jest bez żadnej wartości, bo mózg ma chemiczne podstawy, aby wydzielac w Tobie takie enzymy.
@oggy1989 Cwany liseł z Ciebie ( ͡ ͜ʖ ͡). Jednak nadal stwierdzam, że to próżne gadanie a Ty nierealnie patrzysz na życie. Wierz mi, że to jest bardzo niebezpieczne myślenie. Organizm może przestać wydzielac te enzymy, które powoduja uczucie błogości a wówczas co?
@JakTamCoTam: No wiesz, podejście do życia jest jak dupa... każdy ma swoje. Także jakbyś miał takie podejście jak ja bo mogłoby się u Ciebie po prostu nie sprawdzić :) Dzięki za rozmowę, ja zmykam spać :D