Wpis z mikrobloga

#telefony #internet #aero2 #virginmobile #cebula

Szukam bezpłatnego neta żeby korzystać na dual sim na telefonie, a w plusie mam 1gb za 10zł więc odpada. Potrzebuję go tylko do podstawowych zastosowań poza domem, tj. sprawdzenie czegoś na necie, jakiś fejsik, mesendżer, poczta itp. Jutuby czy gry online mi nie są potrzebne.

Czy aero2 z 512kb/s się do tego nada? Ewentualnie czy dodatkowy pakiet 500mb za 2zł wystarczy na miesiąc sporadycznego korzystania poza domem?

Słyszałem coś o virgin mobile, że ma za darmo 300mb neta co miesiąc. Jak to wygląda w praktyce? Trzeba cokolwiek doładowywać (np. co miesiąc żeby mieć połączenia wychodzące i korzystać z neta) czy wystarczy kupić starter i można korzystać za 100% friko?

Może jakieś inne propozycje?
  • 8
@SanFable: Na połączeniach i smsach mi za bardzo nie zależy. Wystarcza mi to co sobie doładuje w plusie gdy potrzebuję, a za to mam rok ważności konta i nie muszę się martwić regularnymi doładowaniami.
W play masz teraz przez 3 msc całkowicie za darmo 6gb na miesiąc.

W VM masz 300mb za friko, które aktywuje się samo. Możesz dokupić do tego 1gb za 2zl, ważne do końca pakietu 300mb(freemium)
@ladykagami: Te 300 MB na sprawdzenie poczty, meesenger i Faceboka jest wystarczjące bezproblemowo. Po tych 300 MB też jest net, nieograniczony, ale bardzo wolny - do samego tekstu i powiadomień wystarcza, a z Opera Mini można nawet po stronach od biedy pochodzić.
Teoretycznie nic nie trzeba doładowywyać - co 6 miesięcy trzeba tylko włączyć pakiet Freemium.
@kibiklops: W takim razie chyba sprawdzę Virgin i jak mi nie wystarczy to się pomyśli co dalej.
@doeros: A jak z wielkością karty? Bo tam chyba najmniejsza jest micro, więc po docinaniu do nano można pożegnać się ze zwrotem depozytu.