Wpis z mikrobloga

ale to jest #!$%@? sytuacja, żeby Polak mógł obejrzeć mecze ligi mistrzów to albo musi łamać prawo (acestream), bo streamy internetowe to gówno i pełno tam wirusów, albo #!$%@?ć 3000zł miesięcznie żeby kupić właściwą telewizję wraz ze wszystkimi pakietami sportowymi, sportowymi+, sportowymi ekstra+, bo inaczej nie ma możliwości. #stream #mecz #przemyslenia
  • 39
  • Odpowiedz
@Teec: no niestety, musisz mieć pakiet z c+sport za około 70-80 zł żeby oglądać LM, w kablówkach jeszcze drożej. Niby jest opcja tańsza bo na player w promocji za 60 zł miesięcznie. Pisałem do nich żeby dali możliwość oglądania pojedynczych meczów za rozsądny pieniądz np 5 zł. A oni swego czasu dali cenę 15 za mecz i to jeden z góry narzucony bez wyboru. Mam nadzieję że Ipla lepiej postąpi. W
  • Odpowiedz
@utede: 89.90 można było w promocji opłacić Eleveny na rok. Podobnie Eurosport Player, który poza oferta kanałową daje dostęp do wielu transmisji, które nie mieszczą się w ramówce.

Player.pl to przy tym gunwo.

Niech C+ umiera ze swoją archaiczną ofertę, z którą zostali jakieś 15 lat za konkurencją.
  • Odpowiedz
No kiepsko. Ja od mojego dostawcy internetu w Szwajcarii mam do wyboru. 5 chf za mecz.


@Teec: Plus mogę oglądać za darmo w publicznej. A ze publiczne są 3 (francuska, niemiecka i włoska), to wlasciwie każdy mecz w fazie finałowej dam rade obejrzeć za darmo.
  • Odpowiedz
@rooger: W Eleven obejrzysz LM, Anfielska i Polska? A to najdroższe produkty niestety. Nie bronię nc+ ale prawa są #!$%@? drogie i niestety to ludzie za mało zarabiają u nas a nie tv jest za droga.
  • Odpowiedz
@rooger: otóż to, Eleveny są wszędzie i do kupienia na czterech platformach w internecie, do tego Eurosport w ich playerze lub na Ipla. Jak dojdzie LM do Ipli to telewizja dla wielu straci teście bytu.
  • Odpowiedz