Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! (ʘʘ)

Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych zmian, które w kolejnych tygodniach będziemy systematycznie wdrażać. Wiele z tych propozycji Was ucieszy, niektóre może trochę mniej - jakoś będziemy musieli z tym żyć ( _) Każda z tych zmian jest jednak niezbędna i każdą postaramy się odpowiednio uargumentować.

A teraz do rzeczy. Ten tydzień rozpoczynamy od kilku zmian w obsługiwanych formatach. Poprawiliśmy dodawanie treści z gfycat.com oraz dailymotion.com. Dołożyliśmy takie serwisy jak streamable.com, coub.com, soundcloud.com, twitch.tv oraz rozbudowaliśmy ramkę instagram.com na Mikroblogu (grafika poniżej).

Na prośbę Wykopowiczów @Adrian77 oraz @smieszko_drugi_lambert dołożymy też możliwość dodawania komentarzy pod wpisem do ulubionych - ta zmiana pojawi się jeszcze dzisiaj.


My wracamy do pracy, a Wam życzymy udanego popołudnia! (ʘʘ)

#wykopchangelog #wykop #wykopblog
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze! (ʘ‿ʘ)

Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych zm...
  • 195
  • Odpowiedz
@a__s: nie. Kiedyś mamy znalezisko albo wpis na mirko i ktoś odpowiada na jakąś wypowiedź, to w komentarzu pojawia się tylko nick osoby i komentarz. Ciężko czasem połapać się o kontekst wypowiedzi

Tak jak na screenie: użytkownik B coś tam napisał i trzeba scrolować do wypowiedzi A żeby wiedzieć o czym pisał. Przydałby się jakiś bezpośredni odnośnik do jego wypowiedzi, bo pomiędzy są rzeczy, powiedzmy, nie związane z tematem.
CephalopodaAmmonoidea - @a_s: nie. Kiedyś mamy znalezisko albo wpis na mirko i ktoś o...

źródło: comment_jNEIKut0mphjmInF3NBCe5kalA5HHOIY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Opcję wprowadzą prawie 3 lata po moim zgłoszeniu? Dużo czasu im to zajęło ;) Nie byłbym dumny.


@Adrian77: Trzy lata ciężkiej pracy i wreszcie działa, a Ty nie byłbyś dumny?
  • Odpowiedz
piecze?


@smieszko_drugi_lambert: OK, teraz już wiem, że nie rozmawiam ze zbyt inteligentną osobą :D

O przepraszam bardzo. Mam udokumentowaną prośbę ;)


@Adrian77: Ja nie mówię, że Wasze nicki zostały totalnie wylosowane, ale takich próśb było mnóstwo (wyżej przewijają się nawet screeny), więc wymienianie dwóch losowych nicków spośród setek (nie wiem, może brali dwa najnowsze) jest cokolwiek nie na miejscu :)
  • Odpowiedz
@Cephalopoda_Ammonoidea: @vvertoi:

Rzeczywiście jest to pewnym ułatwieniem, wspomnę o Waszej propozycji na spotkaniu. Planujemy zmienić kilka rzeczy przy formularzu dodawania wpisu/komentarza, zmiany dotkną też samego wpisu - jest odpowiednio wcześnie by uwzględnić taką propozycję w projekcie zmian :-)
  • Odpowiedz
Zysk z reklam pozwala nam rozwijać serwis, zatrudniać ludzi, tworzyć apki, organizować wykopparty, zatrudniać najlepszych prawników


@a__s: z tego co się dowiedziałem z komentarzy m.in pod tym wpisem to:

- o rozwijaniu serwisu trzeba przypominać co pól roku, żeby po 3 latach się udało coś zrobić
- aplikacja na androida jest zabugowana, a na iosa niemalże nie działa
- wykopparty organizują użytkownicy w różnych miastach i czasem ich zaszczyci jakiś fejm
  • Odpowiedz
@wykop: Mam taki pomysł, chociaż nie wiem, czy nie będzie się kłócił jakoś z jakimiś założeniami.
Mianowicie osadzanie w jednym wpisie więcej niż jednego obrazka/filmu. Wiadomo można wstawić kilka obrazków, ale trzeba się posiłkować do tego linkami, które czytający musi kliknąć, żeby obrazek się pojawił. Na mirko jest dość sporo osób regularnie wrzucających dość spore, merytoryczne i ciekawe wpisy, czasami zahaczające o bycie artykułami. Fajnie by wyglądało, jakby mogli je wzbogacić
  • Odpowiedz