Wpis z mikrobloga

Siemacie!

Chciałbym zapytać o pewną sprawę, gdyż czuje się bezradny :<
Używam Ammita, na Single Coilu, grzałki mam z chin (https://www.gearbest.com/accessories/pp_436786.html), aktualnie używam grzałki Hero Aliance.

Wismec P80 pokazuje mi 0.71 Ohm, w trybie VW mam ustawione 55W, co daje 6.23V, a prądu w trakcie brania hita bierze około 9.1A.

Problem polega na tym, że po 2 dniach musze wymieniać bawełnę (używam Muji) i przepalać grzałkę z nagaru. Nie mogę pocieszyć się dłużej niż 2 dni dobrym smakiem.

Czy to jest normalne? Wcześniej na jednej bawełnie i grzałce siedziałem około tygodnia lub więcej (Griffin wersja 1, Goblin Mini, Nawet głupi Subtank).

Czy to wina grzałek, ustawienia moda, czy może to naturalna kolej rzeczy?

Pale około 12/18ml dziennie, liquid rozrobiony w proporcjach 1 butelka glikolu, 1 gliceryny, 100ml 50/50 50mg, aromaty z DarkStarVapour.co.uk (bottle shoty)

[edit]

Nadmienię tylko, że na każdej z grzałek dzieje się podobnie

#epapierosy
  • 12
@wzr1one: link do grzałek nie działa ale to mało ważne, są takie możliwości,
-za dużo aromatu,
-źle wymieszany aromat
-za mało waty (zły transport liquidu na grzałkę)
-za dużo waty i się jara
możesz zobaczyć czy czysty liquid bez aromatu będzie ci robił osad na grzałce i czy wata będzie do wymiany, jeżeli będzie dobrze to czyli pierwsze dwa myślniki, jeżeli dalej będzie źle, to czeka cię całkiem długa droga nabywania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wzr1one: miewałem tak. Jak wszystko inne robisz w miarę dobrze, to oznacza to, że używasz zbyt masywnej grzałki po prostu i parownik nie nadąża z odprowadzaniem ciepła za dobrze. Najczęściej ciężko wprost coś zaradzić. Można zdjąć 1 zwój i spróbować wtedy, ale nie każdy coil się nada pod każdy parownik. Miałem tak z Uwell D2, tam airflow był ciasny i nawet fused claptony potrafiły mieć problemy jak miały za dużo zwojów.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wzr1one zagdzam się z @Waspin ja bym jeszcze zrobił to bardziej na środku atomka albo założył zaślepkę kanału jak lecisz na jednej grzałce, na moje oko może za mało zasysać liquidu na watke
@siema13
@Waspin

Używam zaślepki, zdjęta na potrzeby fotki ;D co do środka - robilem tak na początku, ale strasznie cieklo z niego, nie ważne ile waty dalem ;( chyba musze w zwykłe grzałki zainwestować, zamiast wydziwianych