Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Nie podoba mi się to. Jeszcze niedawno tag #mocnyvlog miał trochę ponad 100 subów i był spokój. Śmieszkowaliśmy sobie, sama pierwsza napisałam typowy scenariusz vloga, zanim to było modne. Ale było zabawnie. A teraz? 401 subów i widać zlot zbanowanych hejterów z YT z bólem dupska o każdą rzecz i to jeszcze po kilka - kilkanaście wpisów. Oglądam Szafę od ładnych 4-5 lat. Raz było lepiej raz gorzej. Szafa jest specyficzny i albo się go akceptuje jakim jest, albo nie oglądać i żalów ciągłych nie wylewać, bo już się kurnia tego czytać nie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 27
@4kroki: Mi się wydaje że daily szafy właśnie są niezmienne od lat, jedyna rzecz jaka się zmieniła to napływ nowych widzów, którzy mają większe wymagania. Wycieczki do TK Maxa, objadanie się w fast foodach, zwiedzanie sklepów z Marianem/Kasandrą, majsterkowanie, gadanie o technologii, narzekanie na otaczającą rzeczywistość i komentarze są od początku vloga.
Nawet pamiętam jak kiedyś (chyba 2016, początki daily) szafa kręcił vloga z wesela i poszedł tam w marynarce, dżinsach
@klush: kiedyś było dużo więcej miejsc jakie odwiedzał i nie narzekał aż tak bardzo. Teraz nie ma odcinka, w którym nie byłoby narzekania na pogodę, komentarze, korki. Moim zdaniem Szafa coraz bardziej dziadzieje i nie potrafi przeboleć, że ktoś mu coś wypomni. I nie mówię o głupich komentarzach o ubiór, tylko realne zwrócenie uwagi kiedy robić coś ewidentnie źle. Zamiast zastanowić się nad słusznością tych komentarzy i zweryfikować swoje zachowanie to
@xandra: Mamy to samo hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zawsze jak wchodzę tak do 30 minut po filmie to lista powiadomień składa się wyłącznie z tego tagu. A oglądam jego produkcje od początku kanału krótkofalarskiego. Tego całkiem pierwszego nigdy nie znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: Ehh, gdyby tylko było takie miejsce w którym można wyrazić opinię na temat filmów Szafy, która nie jest peanem bez ryzyka usunięcia komentarza. Wiem, komentarze na YT! Ahh, nie. Jednak nie. Komentarze pod filmami komody są prawdziwe przez pierwsze 0.5h od publikacji. Później, każdą najbardziej uprzejmą nieprzychylną opinię biorą na cel fanboje, następnie usunięcie komentarzu ewentualnie shadowbanik. Ostatnio coraz więcej powodów do narzekań to i więcej wpisów pod tagiem.
@xandra Ty, ale to jest jakiś twój autorski tag, że sobie dyktujesz każdemu co może, a czego nie może pisać? XD Próbujesz być strażnikiem contentu na tym tagu, #!$%@? wie po co tak naprawdę. Ten tag się stał tym czym się stał nie bez powodu. Komoda po prostu zaczął #!$%@?ć, inaczej tego nie można nazwać. Jego pocieszny januszowy styl bycia z przeszłości był nawet czasami taki swojski i zabawny, ale obecnie doszło
@HighKick każdy kto odpowiada na krytykujące wpisy jest nazywany fanbojem, gdzie tu logika, że nie można dyskutować. Większość ostatnich wpisów jest o tym że szafa zrobił się #!$%@?, a jednak jego oceny pod filmami się nie zmieniają, tak go tu Cisną a jednak wciąż to oglądacie ))¯_(ツ)_/¯