Wpis z mikrobloga

A więc stało się, byłem u barbera (Pan brzytwa w #bielskobiala) - pierwszy raz w życiu, oto efekt tego co udało się uformować. Chyba całkiem nieźle, szczególnie patrząc na moje pierwsze zdjęcie z przebiegu. (ok. 10 dzień zapuszczania)

Wnioski? Tak jak mi napisał kiedyś jeden z komentujących mirkow - dopóki nie zapuścisz brody na dwa - trzy miesiące, to nie ma sensu jej oceniać.

Przebieg: https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_9xY7U2UmH23ZxRCj7KHHxn1Pu1psJFdc.jpg

#broda #brodaboners #modameska

szfendacz - A więc stało się, byłem u barbera (Pan brzytwa w #bielskobiala) - pierwsz...

źródło: comment_j6ifacjeuDI6WKt03qVq8WAGG1fMY9B2.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@szfendacz: jest git ale myślę że sam dałbyś radę to ogarnąć. Przy krótszych brodach wydaje mi się że nie ma sensu chodzić do barbera (ja nigdy nie byłem, zawsze ogarniam jakoś samemu)
  • Odpowiedz
@nickszalinski: Z tym wąsem to róże bywa. Pracuje w #rzeszow i tutaj większość facetóww woli wycieniowanego wąsa aż pod nos. Trafił mi sie tylko jeden klient który wolał zostawic dlugiego wasa i wyrownac go do linii ust i to dość nisko, ale mial brode jak Hagrid
EDIT:
ogolnie co do brody @szfendacz to jak dla mnie jezt ona do dopracowania jeszcze jesli chodzi o przyciecie
  • Odpowiedz
Trafił mi sie tylko jeden klient który wolał zostawic dlugiego wasa i wyrownac go do linii ust i to dość nisko, ale mial brode jak Hagrid


@crazyrazorclaudia: Wygląda jak typowy klient z moich stron

Tu nawet nie proponują skracać wąsów, jak sa ledwo do ust.
  • Odpowiedz
@nickszalinski: jak broda krótka to i wąs musi być ogarnięty dosyć wysoko, bo inaczej proporcje brody zaburza i #!$%@? to wygląda.. dodatkowo gość nie ma szczęki jak dolph lundgren i krótki wąs robi większą robotę..
  • Odpowiedz
@PeterFile: no u mnie chyba jakaś iluzja optyczna jest, bo mam zarost 8mm a ludzie chcą to o centymetr skrócić.

Barberom też często się nie udaje porządnie zrobić, bo wygląda tak, a okazuje się być tak. Tak więc chyba zostaje metoda DIY. A do fryzjera tylko z głową.
  • Odpowiedz
@szfendacz: szczerze mówiąc to nie widzę różnicy między ostatnim zdjęciem na górze a tym pojedynczym ¯_(ツ)_/¯


@Pjongjanska_ferma_zolwi: bo to ostatnie zdjęcie to najlepsze ujęcie jakie udało mi się zrobić (zeby nie było większego przypału w internetach ;D) zwróć uwagę np. na policzki ( ͡° ʖ̯ ͡°) są mega MEGA rzadkie, nie wiem jak barberowi udało się to tak ładnie wycieniować, jestem naprawdę zadowlony.

@crazyrazorclaudia: dzięki
  • Odpowiedz