Wpis z mikrobloga

Ta oferta Cinema City Unlimited nie ma jakichś haczyków? Bo 44 zł za nieograniczoną liczbę seansów przez miesiąc to wydaje się śmiesznie mało. Wystarczy, że raz na miesiąc obejrzę trzy filmy to już będę do przodu.
#film #kino #cinemacity
  • 28
  • Odpowiedz
@rudy2007: mam 15 miesięcy unlimited. Płacisz 44zł i śmigasz ile chcesz. Chyba, że idziesz na 3D to dopłacasz 3zł, lub 6zł, jeśłi nie masz swoich okularów.

@Wiedmolol: Rok minimum. Potem przechodzisz na czas nieograniczony z miesięcznym wypowiedzeniem
  • Odpowiedz
@BajerOp: @ogrod87: Rzeczywiście, mój błąd.

Jeśli wybierzesz płatność według Miesięcznego Planu Płatności, będziesz zobowiązany do zapłacenia wszystkich 12 rat rocznej opłaty abonamentowej, chyba że odstąpisz od umowy zgodnie z ust. 5 (Prawo do odstąpienia)lub wypowiesz ją zgodnie z ust. 10 (Zmiany) lub ust. 12.2 (Uzasadniona Przyczyna). Niedokonanie płatności zgodnie z Miesięcznym Planem Płatności spowoduje przekazanie Twojego zobowiązania do windykacji.
  • Odpowiedz
Z tego, co się orientuje to nie ma żadnych haczyków. Właśnie zakupiłem kartę i mega żałuję, ze tak pozno sie o niej dowiedziałem - mogłem zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy, a kto wie? Może i obejrzec dwa razy wiecej filmow! ;)
  • Odpowiedz