Wpis z mikrobloga

@Rihter: no ale to przecież samo przez się. W liska obkupieni są polacy bo to jedyny shitcoin z binance (poza game w którego i tak nikt nie wierzy), sam marketing jak przy bitconnect i zero produktu no to jak może się to skończyć. Życzę wam wszystkim jak najlepiej, ale przeczucie mam takie a nie inne niestety.
@Rihter: kulwa, więcej nie piszę komciów gadając z żoną. Miało być "jedyny shitcoin na Bitbay". Na szczęście załapałeś. Coinmarketcap jednak mówi, że Bitbay jest na 4 miejscu w volume Liska, ale nie uwierzę, że nasi nie przenoszą tego shitu np. na binance bo tam jest płynniejszy ruch.
@pharao: 14 waluta na świecie pod względem kapitalizacji, ale wciąż pieprzenie, że "shitcoin". Weź się człowieku za jakieś leczeniu, a najlepiej łącznie z #!$%@? z tego tagu.
@Rihter: Dump jeśli będzie to tylko przez spekulantów - wydarzenie samo w sobie nie będzie zawierało żadnych negatywnych informacji. Tym razem szczegółowo podali co będzie i... będzie.
@Rihter: Nawet jeśli - po ostatniej konferencji dosyć negatywnej Lisek spadł faktycznie, a już po 3 tygodniach wskoczył na ATH. Teraz nie będzie złych informacji, więc ten dump może zostać "zjedzony".
@magik69: mnie nie interesuje co ma jakie ath bo dubielcoin też może mieć ath przy volume 0.5btc. Jest bitcoin, są altcoiny jak ltc, eth, neo i są shitcoiny które jeśli ma się godność, to należy omijać.
@pharao: Neo w wakacje jako antshares kosztujące $2 też byś nazwał shitcoinem. Dlatego właśnie sądzę, że masz ograniczony światopogląd. A na projektach, które już się znacznie wybiły nie można wielokrotnie pomnożyć kapitału, w stosunkowo krótkim czasie. No i sam sobie zaprzeczasz, obecnie LSK ma wolumen ponad 160 mln $. A podczas ATH o którym pisałem - niespełna 200 mln $.