Wpis z mikrobloga

#aliexpress #zakupyzchin

Witam,

kupiłem odtwarzacz muzyki taki:

https://aliexpress.com/item/Original-Aigo-108-MP3-Player-Zinc-Alloy-HiFi-High-Quality-Sound-Lossless-Music-2-2-Inches/32803899852.html

Z jakości dźwięku jestem bardzo zadowolony ale wystąpił problem z pokrętłem po kilku dniach niezależnie czy kreci się w lewo czy prawo zawsze idzie do góry.

Wystarczyło by wymienić moduł pokrętła ale nie da się zdobyć części. W serwisie w PL dają 70% szans na naprawę o ile taśma nie uszkodzona.

Sprzedający zaproponował 10$ zniżki na następny zakup myślałem że dostanę kupon ale nie odpisał tak:

"friend,you need to maker a new order,
but don't pay .
then tell me your order NO.
we will cut 10 usd in your order,
then you can pay"

Czy można kupić i nie płacić i czekać na zniżkę?

Próbowałem na czymś tanim klikam kup teraz mam podpiętą kartę alior jeżeli kliknę na dole to pobierze za zakup, samo kliknięcie kup teraz nie powoduje zakupu.

Czy to co napisał sprzedający ma sens czy gra na przeczekanie?
  • 3
@rti_czas: Tak, ma to sens i tak działa obniżanie ceny po dokonaniu zamówienia (przed płatnością). Jeśli masz obawy, kup przez koszyk. Po kliknięciu "Buy all" złożone zostanie zamówienie, którego nie należy opłacać. Później wykonaj czynności, o które poprosił sprzedawca i poczekaj na obniżenie ceny.
@Setral: Tak zrobiłem - przez koszyk i "Buy all" ale nie powoduje to zakupu aby był nr zamówienia przechodzi tylko do wybrania adresu i formy płatności. Zablokowałem kartę płatniczą tymczasowo i "Confirm & Pay" nie zostało opłacone ale zamówienie jest. Inny sposób to pewnie forma płatności przelewy24 potwierdzić i nie zapłacić.