Wpis z mikrobloga

Jak są tacy dumni to dlaczego nie podpisują się imieniem i nazwiskiem? Nawet pseudonimów się wstydzą i skracają do jednej litery. Co sierkowicz, wstydzisz się swojej propagandy? To, że wkleisz milion gównolinków pod wysrywem nie znaczy, że stanie się bardziej merytoryczny i prawdziwy.

A ubaw to mam z audiencji. Pełno komunistów upowszechnia te treści. Widać komu najbardziej odpowiadają.
W komentarzu przykład:

#neuropa #facebook #4konserwy #polska #bekazlewactwa
Kapitalis - Jak są tacy dumni to dlaczego nie podpisują się imieniem i nazwiskiem? Na...

źródło: comment_nuvCGhMjkzZPa24V4xHybrLmooNrcqoZ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jestem „stroną społeczno-kulturalną”.


@Kapitalis: No dobra, ale wyjaśnij mi te kryteria tak, żebym nie pomyślał, że dobrałeś je w ten sposób, aby spróbować wybronić swoją jasno wskazaną hipokryzję i podwójne standardy, bo jak na razie pokazałeś jakieś różnice, ale te różnice nie mają żadnego związku ze sprawą.
Wszystko wskazuje na to, że pokazujesz je, żeby pokazać, że tobie wolno, a innym nie.
Zwyczajnie się samozarorałeś, a do tego jeszcze
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: @Farrahan: @neib1: @mnik1: @The_Riddler:
Nazwiska są potrzebne komuś kto nie ma zdolności argumentować merytorycznie więc musi grzebać w metrykach. Widać @Kapitalis ma taką potrzebę. Szczęśliwie wiemy, że wolny rynek z pewnością mu te nazwiska dostarczy jako, że wolny rynek załatwia każdą pojedynczą potrzebę jaka się zrodzi w głowie potencjalnego klienta.
  • Odpowiedz