Wpis z mikrobloga

Tak więc podsumowując wydarzenia z ostatnich dni wychodzi na to że plastus przerwał swój całoroczny stream mimo hucznych zapowiedzi jego kontynuacji po powrocie z tak zwanego urlopu (miał się po czym chłopak zmęczyć) Jeszcze przed powrotem udostępnił wpis w którym to informował swoich widzów od odpaleniu 16.02.2018 r. ponownie live, kontynuacji przerwanego stream i niedzielnej niespodziance która dla nich przygotował (pewnie ta niespodzianka to z tęsknoty za wiernymi fanami... zaraz, zaraz co ja też pisze, to nie za nimi tylko za donejtami xd) Następnie stream został przerwany ponownie. Załamany gural po stracie po raz kolejny dużej ilości lapek (które najprawdopodobniej kupił po to aby nadrobić straty z poprzedniej transmisji) zaproponował swoim widzom ankietę w której to zadał pytanie jakiej formy stream by sobie życzyli, takiej jak dotychczas 24/7 czy może codziennie ale parogodzinny.
Wbrew oczekiwaniom gurala w ankiecie wybrana została opcja pierwsza co było do przewidzenia. Jednak wbrew woli większości plastus zdecydował przerwać dalszy stream (jednym słowem pokazał jak bardzo ma w dupie swoją widownię i co znaczy dla niego ich zdanie.) Według ostatniego posta jaki zamieścił pojawi się na kanale w poniedziałek o 18.00 z nową forma stream, na razie w formie testowej. Reasumując gural jest zwykłym oszustem i manipulatorem, mam nadzieję że ludzie którzy go oglądają wyciągną z ostatnich jego działań wnioski i odwróci się od tego #!$%@?.... mitomana który w chu..... ma wszystkich do okoła, liczy się tylko kasa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PS. Zastanawiam mnie czy faktycznie pojawi się na tym live o którym wspominał że ma być niespodzianka dla jego widzów, czy dziwnym zbiegiem okoliczności dostanie sraczki i nic z tego nie wyjdzie. (jak to bywało zwykle ostatnimi czasy) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#patostreamy #gural #danielmagical
  • 7