Wpis z mikrobloga

#przegryw ##!$%@? #rozwojosobistyznormikami

Wczoraj doszedłem do wniosku iż można by przenieść do życia tag #rozwojosobistyznormikami i spróbować dać szansę jakiemuś #przegryw
Tak więc rzucam przegrywom propozycję wyjścia z piwnicy, wyjścia do ludzi i szansę na dobrą fuchę.
O co chodzi ?
Przypomnę wpis który popełniłem jakiś czas temu:
https://www.wykop.pl/wpis/29839661/januszebiznesu-miljonymonet-jako-iz-padly-pytania-/
Tak więc wybrany przegryw dostaje możliwość zorganizowania i prowadzenia takiego biznesu.Przez miesiąc ja wykładam kasę , daję swoje doświadczenie, wiedzę i pomoc. Po miesiącu przegryw już sam powinien móc finansować interes, zaś po pół roku obyć si ę bez mojej pomocy.
Przy obecnej koniunkturze w wynajmach ciężko będzie coś #!$%@?ć. Całe zarobione hajsy zostają w kieszeni przegryw, jeżeli zaś uda mu się #!$%@?ć całość to nie będę wymagał żadnych zwrotów kosztów.
Wymagania krótkie:
-Przegryw
-Chciałem napisać chęć zmiany życia ale ciężko z tym będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Zamieszkanie/Przeprowadzka do Poznania. (Z tego co pooglądałem dobre miasto na taki biznes no i mam blisko a trochę trzeba będzie uczestniczyć)
Kto z szanownych dyplomowanych przegrywów podejmie rękawicę ?
  • 17
  • Odpowiedz
@fishery: Nie przejdzie, już taki był co chciał pomóc Panu Wiesławowi Wszywce którym przegrywy z wykopu staną się pewnie za 20 lat i skończyło się na powrocie do przegrywu. Z przegrywem jest jak z alkoholokiem, brakuje silnej woli żeby z tego wyjść.

A przy okazji ten vloger co nagrywa to - nafnaf - wg. wykopowych ekspertów powinien też być przegrywem bo zakola (a w właściwie łysina) i jeszcze rudy jest...
B.....n - @fishery: Nie przejdzie, już taki był co chciał pomóc Panu Wiesławowi Wszyw...
  • Odpowiedz
@fishery: dobry bajt xD, poza tym nic nie ogarnąłeś sam. Zostało ci dane, mietek który wynajmował mi mieszkanie nigdy mi nie zaoferował pracy
  • Odpowiedz
@fishery: masz 23, żadnych umiętności, przeprowadzasz się i idziesz do gównopracy. Niczym nie różnisz się ode mnie po prostu dano ci szanse, a mi nikt nigdy nie dał, tyle
  • Odpowiedz
@fishery: Nie mam prawka, brakuje mi pomysłu na siebie, mieszkam w większej wsi bez możliwości konkretnego rozwoju w kierunkach w których się lubuje, brakuje mi kolegów bo jedyni jakich miałem to ćpuny od których się odizolowalem, z różową się nie układa, nikogo nie mam poza nią. Nadaje się?
  • Odpowiedz