Wpis z mikrobloga

@fstab oni nawet do Sapera rekomendują najnowszą i7 do tego 64 GB Ramu i co najmniej 2x1080 w SLI, bo inaczej rozgrywka nie będzie płynna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Psiake: ostatnio to wrzucałem to też ok.1k plusów miałem xD

ale fakt faktem ta gra jest obłędnie dobra
nawet teraz po tylu latach jest zajebista xD
nawet niedawno sobie ją zainstalowałem i rozwalałem bazy nazistów na parterze i strychu xD

kurde mam ogrąmną nadzieję ,że zrobią drugą część
  • Odpowiedz
@Heninger: Raczej nie powstanie nigdy druga część. Ta gra wyszła w dobie największej popularności plastikowych modeli samolotów. Obecnie modelarstwo jest raczej niszowym hobby. W ogóle gry o lataniu samolotami (nawet te nastawione na arcade) nigdy nie były specjalnie popularne. No i do tego trzeba doliczyć dominację War Thunder.
  • Odpowiedz
@pizza-eco no ale wyobraz sobie takie airfix dogfighter 2 z grafiką koniecznie stylizowaną (żadne fotorealizmy) z większą mapą może nawet całym osiedlem po którym można by latać basenem z u-bootami xD i trybem multi na którym można by się napiepszac tymi modelami
Ja grałbym jak #!$%@? choć w życiu żadnego modelika nie skleilem
  • Odpowiedz
@Heninger: Oj ja bym chyba się posikał gdybym coś takiego zobaczył. Do tych wszystkich innowacji dorzuciłbym obsługę gogli VR, widok z kokpitu i pełnoprawny edytor do pimpowania swoich modeli. Można pójść dalej i zaimplementować czołgi. Wyobraź sobie wielkie bitwy o plac zabaw w powietrzu i na lądzie. I ostrzał artyleryjski z basenu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@pizza-eco: to by było na prawdę świetne jakieś wielkie bitwy modelików gdzie artyleria musiała by współpracować z samolotami itp...
jeżeli paradox na to wpadnie zarobi kupe kasiory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pizza-eco: no tak :)
przecież ta gra nie musi być sygnowana logiem airfix :D
mam nadzieję ,że ktoś z cdp red albo techland mirkuje i czyta ten wpis xD
ew. rozpisać jakąś koncepcje gry i im podrzucić okraszając to podpisami zainteresowanych mireczków
jak dla mnie taka gra miałaby murowany sukces

jest moda na gry stylizowane (overwatch itp..)
  • Odpowiedz