Wpis z mikrobloga

@emre899: Myślę że ci którzy krytykują 'zdjęcie' po prostu Tajnerowi zazdroszczą, bo w jego wieku co drugi marzy o tym, żeby "starą" zamienić na jakąś młodą kobietę. Nikomu się w tej relacji nie dzieje krzywda, więc nie wiem o co raban. Mam nadzieje że mając 60 lat będę miał na tyle dużo pieniędzy, że się jakaś "Tajnerowa" i do mnie przytoczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emre899: Małysz w skokach był nikim przed Tajnerem.Przyszedł Tajner i Małysz został jednym z najlepszych skoczków w historii i to Tajner ma dziękować Małyszowi.Dobry żart.
  • Odpowiedz
@emre899: rozumiem mieć laskę o 10 lat młodszą, powiedzmy że jak ktoś zboczony to nawet i 15 ale to już przesada. Z tego co czytam to między nimi jest 37 lat różnicy. Matka mojej żony jest ode mnie starsza o 22 lata, także kuuuuurwa
  • Odpowiedz
Jak się kochają, albo maja jakis układ to ich problem i ich ewentualne szczeście. Lepsze to niż siedzieć 40 lat z zoną której nie kochasz od 30 lat i która tylko cię frustruje, a ty frustrujesz ją. Co by nie mówić Polo Wąs to jest turbo wygryw, żeby mu się Małysz nie trafił to dzisiaj pewnie by prowadził pensjonat typu Villa karpatka i sprzedawał śmierdzące oscypki
  • Odpowiedz
zazdrość zazdrością ale są pewne granice. Pedofilom też zazdrościsz że obracają młode towarki?


@stulejka-z-przerzutami: Serio porownujesz to do pedofili? xD

Prawda jest taka, ze wiekszosc starszych facetow by chcialo miec mlode, chetne cialko. Tylko nie kazdego stac ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz