Wpis z mikrobloga

  • 1
Po updacie do miui 9 global, bateria to jakaś tragedia. Chciałem zsynchronizować sms i kontakty z chmurą i pobawić się później z przeinstalowaniem do xiaomi.eu. Ale mam problem z synchronizacją jak na zdjęciu. Albo się w ogóle nie odpala (od razu komunikat jak na screenie), albo zsynchronizuje kilka wiadomości i koniec.. i wywala ten komunikat. Ktoś miał coś podobnego? #xiaomi #miui #miui9 #redminote3pro

Uprawnienia chmura ma na full.. miejsce jest.. i już nie mam pomysłu o co chodzi.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) halp siajomowe murki
Cinex - Po updacie do miui 9 global, bateria to jakaś tragedia. Chciałem zsynchronizo...

źródło: comment_imyGLx5L6faTGJf603Z0srdUOH52qCEd.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Orjon_MIUI właśnie jak klikam 'synchronizuj terwz' to przez moment synchronizuje, po czym po chwili znowu wyskakuje komunikat jak na screenie
  • Odpowiedz
@traktorowiechardkorowiec: Dzięki za sugestię! Nie, nie miałem czasu jeszcze reinstalować, jeszcze ściąganie bootloadera mnie czeka itp. Właśnie rozładowuje do 0 i dam znać o efektach po naładowaniu od 0-100% na wyłączonym. Jak to nie pomoże ostatnio bawiłęm się w backupy kontaktów i danych, zrobie przywrócenie do ustawień fabrycznych, jeżeli to też nie pomoże to dopiero "format".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@traktorowiechardkorowiec Królu złoty! Dzięki!Jest o niebo lepiej niż wcześniej, do 40 procent działał dużo lepiej niż poprzednio, potem mocno eksplaatowałem GPS itp więc zleciało szybciej. Ale wygląda na to że działa ta metoda, zobaczę jak będzie z kolejnymi cyklami :) ładowania
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@carver jak masz podobny problem jak u mnie to spróbuj tej metody naładowania od 0 do 100 na wyłączonym ekranie, u mnie pomogło. Zobaczę jak będzie po kolejnych lądowaniach :) na razie jest o niebo lepiej
  • Odpowiedz