Wpis z mikrobloga

Planuję trochę dokupić, ale od kilku dni czekam na korektę i nie mogę się doczekać... co oznacza, że nie potrafię przewidzieć co się wydarzy :) Jakie są Wasze typy? Spodziewacie się jeszcze jakieś korekty o 1-2k USD czy oczekujecie tylko wzrostów?
#kryptowaluty
  • 6
  • Odpowiedz
@tewe: spóźniłes się dwa tygodnie. Albo, za miesiąc od dziś napiszę Ci, że spóźniłeś się miesiąc. Biorąc pod uwagę końcowkę roku 2017 to nadal jesteśmy w dołku, więc jak chcesz kupić to kup z myślą, że trzymasz pół roku.
  • Odpowiedz
@resuf: No właśnie- jakbyśmy umieli przewidzieć czy za chwilę będzie korekta czy nie, to pewnie mielibyśmy po parę milionów $. Może być i tak, że za tydzień btc spadnie do 5 tys. $, a za miesiąc będzie miał 15 tys. Oczywiście lepiej go wtedy kupić za tydzień, ale czy zwrot 50% naprawdę można uznać za porażkę? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tewe: Tak mnie jeszcze naszło- nie nastawiaj się, że jutro może być korekta. W przyszłości na sto procent jakaś korekta się przydarzy (zresztą i dzisiaj bitcoin spadł z 10300 do 9650- na chwilę). Po prostu nie inwestuj kasy, której utrata naprawdę zaboli. Kup coś solidnego (litecoin ma fork pojutrze, a 26 wychodzi karta kredytową- zabierz go z giełdy do osobistego portfela i czekaj na LCC) i obserwuj rynek. Jak wszystko poleci
  • Odpowiedz
@rezek10: Z tego co przeczytałem wystarczy, że LTC (nie LCC, LCC dostaniesz) leży sobie w Twoim portfelu. Nie może być na giełdzie, bo dostanie giełda (może oddać, ale nie musi. Nie ma żadnego potwierdzonego info, że będą oddawać). Jak wykopią konkretny blok LTC, (nie pamiętam który) to dostaniesz z automatu 10 LCC za każdego LTC.
  • Odpowiedz
@Mixxer5: @resuf: Dobre rady. Zakupy zrobiłem na poziomie 7-8k BTC, ale wydałem jedynie 30-40% kwoty, której chcę zainwestować (bałem się dalszych wahań). No cóż, 10k to i tak dobra cena na zrobienie zakupów :)
  • Odpowiedz