Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moty: dziękuję pan myśliwy, bez was prawdopodobnie skończyłby się świat

a jakie jest logiczne uzasadnienie tego, że ktoś z bronią może wchodzić na mój teren i jej używać ? pewnie tez ratowanie świata
  • Odpowiedz
Czerpanie przyjemności z zadawania cierpienia i mordowania jest objawem zaburzeń. Można sobie dorabiać teorie o kontroli populacji czy co tam sobie ktoś nie wymyśli żeby mieć podkładkę pod swoją chorobę, ale prawda jest taka, że myślistwo jest formą rozrywki, a ja generalnie sadystów nie lubię i nie szanuję.

I owszem, gdyby pracownicy rzeźni przychodzili do pracy z uśmiechem na twarzy i wydawali grubą kasę za możliwość podrzynania zwierzętom gardeł to powiedziałabym o
  • Odpowiedz
I owszem, gdyby pracownicy rzeźni przychodzili do pracy z uśmiechem na twarzy


@pianinka: Jeszcze nigdy nie widziałem rzeźnika, który by był przygnebiony swoją pracą.

i wydawali grubą kasę za możliwość podrzynania zwierzętom gardeł

@pianinka: Zaraz... a co ma kasa do tego?!
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: A widziałeś rzeźnika, który traktuje swoją pracę jako rozrywkę i jest gotów wyłożyć mnóstwo pieniędzy by móc dalej pracować w ten sposób?
Praca w rzeźni to ciężka i wyczerpująca praca, a nie forma hobby.

A myślistwo kosztuje, nie wiem co Cię w tym dziwi. Broń, sprzęt, ubrania, paliwo, szkolenia, licencje, naboje, egzaminy, badania, pozwolenia, opłata członkowska, można wydatki mnożyć.
  • Odpowiedz
@pianinka: Tak, widziałem. Tacy drobni rzeźnicy, którzy obsługiwali małe gospodarstwa. Zawsze chętnie przychodzili na ubój.

Zapytam jeszcze raz - co ma kasa do tego? Rozmawiamy o kwestiach ideologicznych, czy pod kątem tego na co kogo stać?
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: Rozmawiamy o tym, o czym pisałam w pierwszym komentarzu. Jeżeli kogoś zadawanie cierpienia rajcuje do tego stopnia, że jest gotów wyłożyć mnóstwo kasy by móc spełniać swoje sadystyczne fantazje to jest zwyrolem, tak samo jak rzeźnicy z Twojej opowiastki.
  • Odpowiedz
Teoretycznie, gdybym miał pozwolenie na broń do obrony osobistej i jakiś gość ze strzelbą wszedłby na mój teren... ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Szczególnie gdyby celował gdzieś w moim kierunku.
  • Odpowiedz