Wpis z mikrobloga

Współlokatorka twierdzi, ze trzecia nic z rzędu nie może przeze mnie spać o_O. Wczoraj wróciłem do mieszkania i w sumie poszedłem po prostu spać XD a tu rano wstaje wiadomość z godziny 4 w nocy. „n0rex sorki ale trzeba coś wymyślić, ja trzeci dzień nie śpię w nocy. Psychicznie i fizycznie już nie daje rady. Nie wiem co ci się stało bo wcześniej nie było tak źle. Ogólnie ja w ciągu tych 3 nocy spałam mniej niż 10 godzin łącznie i dzisiaj nie idę na zajęcia bo nie daje rady funkcjonować. Trzeba to obgadać i coś wymyślić bo jest coś nie tak”. Wtf? XD co ja niby mam robić jak śpię #kiciochpyta
  • 307
  • Odpowiedz
@n0rex: i to chrapanie było takim wstydliwym powodem że nie mogła Ci tego napisać? ( ͡º ͜ʖ͡º) myślę że jednak chodzi o coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No to walcz. Ja kiedyś na wyjeździe integracyjnym miałem z kumplem pokój "dwójkę". Ja złożyłem się koło drugiej i poszedłem (w zasadzie drugi kumpel mnie odprowadził) spać. O piątej rano kumpel z pokoju - on dotarł później do pokoju - zaczął chrapać, że mnie nawalonego obudził i mimo, że pijany nie mogłem spać... Gwizdałem, budziłem go, szturchałem, zatykałem mu nos... Nic. Wkurzyłem się i wyszedłem z hotelu na stację benzynową. Kupiłem flaszkę
  • Odpowiedz
@n0rex: przekonaj ją, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak będziecie spać w jednym łóżku, bo jak zaczniesz chrapać to będzie mogła cię szybko szturchnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz