Wpis z mikrobloga

#przyszlosc #wizja #utopia
Wizja świata przyszłości:

W 95% to świat brudny, brutalny, pełen przemocy i mroczny. Dlaczego ludzie tak czarno widzą naszą przyszłość? dlaczego tak mało utopijnych obrazów przyszłości?

Co drugą książkę jaką otwieram, film jaki oglądam. Nawet bajka Wall-E.
  • 8
  • Odpowiedz
@YoshiTurboMaster: To, że w Koreii Północnej robią z więźniów parówki nie oznacza, że tak jest na całym świecie, gdzie ty masz tą totalną kontrolę obywatela? Zanieczyszczenie środowiska: ostatnio było o dronach, które analizują dym, a Tesla cały czas wypuszcza samochody na prąd. Z czasem benzyna i silniki spalinowe znikną, albo staną się reliktem muzealnym jak teraz karoce, które służą tylko w celach przewozu ludzi na śluby. Korpo które chce kasy? COO??
  • Odpowiedz
@DroMak: Wszystko zmierza do totalnej kontroli. Kamery na kazdym kroku, powolne wycofywanie gotowki z obiegu, kontrola internetu, filtrowanie rozmow telefonicznych i tekstowych np na fb przez NSA, paszporty biometryczne, nie wsiadziesz do samolotu bez podania swoich danych itd. Przykladow jest wiele. Tak wiem, to wszystko dla naszego bezpieczenstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie, ze tesla wypuszcza auta na prad tylko, ze one sa ZAJEBISCIE nieekologiczne. Sprawdz calkowity
  • Odpowiedz
@YoshiTurboMaster: > Tak wiem, to wszystko dla naszego bezpieczenstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widzisz sam sobie odpowiedziałeś, to nie niewiarygodne pl, gdzie spisek na każdym kroku, a FBI hakuje twoje hasła do sympatii

mi nie chodzi o energię tylko o spaliny. Przecież cały ten dym o globalne ocieplenie bierze się ze spalin samochodowych i fabryk.

A produkcja baterii? Takie solnisko Salar de Uyuni ma prawie 5,4 miliona
  • Odpowiedz