Wpis z mikrobloga

Jakiś rok temu kupiłem moją pierwszą konsole w życiu czyli ps4. Przesiadka z peceta była trochę bolesna(strzelanki na padzie) ale nie żałuję. Dwutygodniowy maraton z serią Uncharted, Bloodborne, The Lasy Od US, dla każdej tej gry warto mieć konsole. Jakiś czas temu powróciłem jednak na łono pcmr, bo była okazja na nocnego kompa, a i tak potrzebowałem do pracy. Ostatnio ogrywałem Codą ww ii. Nawet fajny. W połowie kampanii przy ładowaniu kolejnej misji wywaliło mi błąd. Myślę sobie, reset pewnie pomoże. Nie pomógł. Mając w pamięci próby uruchomienia gta v na pc w premierę(2 dni kombinowania) odpuściłem. Wygoda i komfort tych śmiesznych konsol za 1/4 ceny mojego peceta jest jednak nieoceniona.
#ps4
  • 4
@revinPL: Miałem podobnie, z tym że nadal uwazam PC za lepszy sprzęt do grania (60fps, myszka i klawa w strzelankach itd).

Konsole kupilem by ograć exy. Strzelanie było cieżkie na poczatku ale juz ogarniam. I w takim Uncharted czy Order 1886 jest spoko, ale nie wyobrażam sobie grać w BF1.

Bo taki np. Fortnite dla mnie dramat, bo wiekszość meczów kończyła sie tym ze kto kogo pierwszy zobaczył ten zabijał. Boli
Nie da się jednoznacznie określić czy pecet czy konsola jest lepsza. Po 1 gry. Jestem fanem Soulsów. Nigdy żadna gra nie dostarczyła mi tylu emocji ile Dark Souls 1. Przejście tej gry było niemal mistyczne. Wiem że to głupkowato brzmi, ale ludzie znający tą serię wiedzą o co chodzi. Brak możliwośći zagrania w Bloodborne, niestety ale eliminuje peceta jako jedyną platformę do grania w moich oczach. Po 2 budżet i osobiste preferencje.
@revinPL: Jak dla mnie PC>konsola. Jak dla mnie zdecydowanie przemawia argument wydajnościowy (szczególnie 60fps, grając na konsoli raziło mnie "rwanie" ekranu), tak samo na PC możesz zagrać na padzie, ale dla mnie jedyna gry warte grania na padzie to gry sportowe. Próbowałem grać w Wiedźmina 3 i ostatniego Tomb Raidera (a parę tytułów z PS3 przeszedłem, więc totalnie zielony jeżeli chodzi o pada nie jestem), ale to jednak jak dla mnie
No nie. Wiedżmin 3 i Tomb raider były robione z myślą głównie o padach i to widać. Choć na klawiaturze gra się dobrze. Nie ma w nich żadnej różnicy komforcie i precyzyjności. Jeśli już to na korzyść pada, bo masz analogi i miżesz regulować szybkość ruchu.