Wpis z mikrobloga

Przychodzi taki dzień w życiu człowieka, że musi coś zmienić. Zmiana ta jest podyktowana czymś zupełnie przypadkowym. Mianowicie wchodzisz do sklepu, sprzedawca pokazuje Ci jakieś towary... nie ważne jakie... Twoją uwagę przykuwa coś wyglądającego znajomo. Wygląda to strasznie słabo... jak kupa... ohhhhh wait, to Twój zegarek! Taki sam model! Bleee jakiś taki zdarty... plastikowy... mały... . Nagle uświadamiasz sobie potrzebę zmiany zegarka który nosisz na lewej ręce już prawie 10lat... Paradoksalnie można by rzec, że zmieniłem zegarek zamiast zmieniać w nim baterię, która ma wytrzymać 10lat. Wytrzymała tyle.... Następca też Casio, pozdrawiam z tego miejsca mojego różowego paska który mi go sprezentował pod choinkę. Dziękuję Ci! Mam nadzieję, że nowy model nie będzie spieszył się jak poprzedni 1.5 sekundy tygodniowo...

10 lat z zegarkiem na ręku, gdzie ja mam 27lvl... Paragonik przetrwał :)

#casio #zegarki #czasomierze #chwalesie #zalesie
areseral - Przychodzi taki dzień w życiu człowieka, że musi coś zmienić. Zmiana ta je...

źródło: comment_iEBqMCNRHXDtxSdHjtWfTXwEpRaul0T8.jpg

Pobierz
  • 13
@Beeercik moim zdaniem to dużo. Lubię dokładnie mieć zsynchronizowany zegarek. Dosłownie co do sekundy :) Te rozjazdy strasznie mnie denerwowały, mimo iż w praktyce większość ludzi by to zignorowała...
@areseral: No dla mnie 5 sekund dziennie to nie byłby absolutnie żaden kłopot :)

Przecież można go co 2 tygodnie ustawić.

Zawsze mnie ciekawiło dlaczego niektórym aż tak bardzo przeszkadza też kilka sekund różnicy :)
To u Ciebie po prostu taki wewnętrzny kaprys, czy potrzebujesz do czegoś aż tak zsynchronizowanego zegarka?
@Beeercik: ustawialem go raz na dwa tygodnie lub max 3. Wlaczylem w nim opcje pikania co godzine ktora odkrylem przez przypadek i wiesz widzisz zegarek gdzie w kompie czy na dekoderze satelitarnym slyszysz pikanie patrzysz a na tych wspomnianych urzadzeniach nie ma jeszcze pelnej godziny :/